Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

Hej, jesteś tu jeszcze?
7 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
/ gość
Witam , mąż podczas utraty świadomości upał i złamał sobie podstawę czaszki , czaszka złamana w 5 miejscach , krew z nosa i ucha. Leżą 3 razy po tym jeszcze w szpitalu z powodu omdlenia , obecnie omdlenia się skoczyły lecz ma zmiany jakby osobowsci nie jest agresywny ale tlumaczy tak że nie do końca można go zrozumieć wie co chce przekazać , ale idzie wyczuć że coś jest nie tak . Później kładzie się spać. Na drugi dzień nie pamięta co mówił pisał. Co z tym robić z tomografu lekarz jest zadowolony i twierdzi że wszystko powoli ale się goi , a myślał że będzie potrzebna operacja . Tylko skad te zmiany i nie pamietac tego czasu . Pozdrawiam proszę o odpowiedź
4 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
/ gość
Ile masz lat, stosujesz jakąś dietę? Pozdrawiam Marx07 [CYTAT] gość 05-01-2026, 23:33:58 Witam. Również mam ten sam problem od niedawna , tylko jedna rzecz że ja mam skoki ciśnienia , biorę tabletki i sama nie wiem czy są za słabe :-[ a bóle głowy pozostały po dużym skoku ciśnienia od tamtej pory nie ma dnia bez bólu głowy, a do tego przy bolach czasem wzrost ciśnienia i kłucie w klatce , EKG zawsze super echo serca wszystko ok, tylko te piski i bóle głowy a to na górze a to w skroniach a to z tyłu masakra czy ktoś też tak ma? Pozdrawiam Aga[/CYTAT]
7 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
/ gość
[CYTAT] gość 05-04-2025, 12:24:19 Witam mam pytanie jak rozwiązał się poród pani. Jestem w ciąży w 27 tygodniu ciąży i też mam zastawkę Komorowo otrzewnową mam wodogłowie od urodzenia. Pytam jak pani rodziła bo również nie wiem co robić. Jedni lekarze mówią że siłami natury a drudzy że przez cesarskie cięcie. Mogłabym się dowiedzieć jak było u pani?[/CYTAT] Witam jak przebiegł Pani poród czy wszystko jest dobrze
4 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
/ gość
Proszę napiszcie, że komus udało się to opanowac? Od miesiąca nie śpię. Jest coraz gorzej. Przeraża mnie wizja nadchodzącej nocy.
14 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
/ gość
Coś wiadomo? Odkryta została przyczyna?
11 komentarz
ostatni 6 miesięcy temu  
/ gość
odczuwam ból barku przy zapinaniu biustonosza,spodnie i czuję cały czas.Próbuję oszczędzać się.Schylałam się zawiązać but i znów poczułam lekki "odlot" i lęk - przez chwilę nie moja głowa Bożena
1 komentarz
ostatni miesiąc temu  
/ gość
87 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
/ gość
Reklama:
Reklama: