Zaloguj
Reklama

NZOZ ALFA/Szpital Rehabilitacyjny

(5)

Adres

Reymonta 21
33-380 Krynica zdrój
Polska, małopolskie

Kontakt

Tel.: 18 471 29 71
18 477 74 93
Tel. komórkowy: 608855980
E-mail: nzozkrynicazdroj@gmail.com
Strona www:

Dodatkowe informacje

Szpital Rehabilitacyjny imienia lek.med Bronisławy Dulkiewicz w Krynicy Zdroju.

 Szpital położony jest w spokojnej części Krynicy, a z okien roztacza się piękny widok na Jaworzynę Krynicką. Budynek przystosowany jest do leczenia osób niepełnosprawnych, bez barier architektonicznych, wyposażony w windę.

       Dysponujemy 70 miejscami, w 14 pokojach o wysokim standardzie. Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane, a obiekt posiada najwyższej jakości system wietrzenia, co gwarantuje czyste powietrze i miły zapach. Każda sala posiada TV, Internet oraz własną łazienkę.

       Leczenie odbywa się w nowoczesnych pomieszczeniach które łączą w sobie ciepło i przyjazny klimat, z możliwością rehabilitacji na najwyższym poziomie, gdzie nasi pacjenci dobrze się czują, a bezpieczeństwo które im zapewniamy i doświadczenie naszych pracowników pozwala szybciej wrócić do zdrowia i sprawnego życia.

Posiadamy 5 Oddziałów które zapewniają wszelkie dostępne formy rehabilitacji:

Oddział Rehabilitacji Ogólnoustrojowej

Oddział Rehabilitacji Neurologicznej

Oddział dla Osób z  Chorobą Alzheimera

Oddział Opiekuńczo-Leczniczy

Oddział Rehabilitacji Dziennej

       Szpital Rehabilitacyjny imienia lek. med. Bronisławy Dulkiewicz oferuje kompleksową rehabilitację osób ze schorzeniami i dysfunkcjami narządów ruchu, z zaburzeniami neurologicznymi, z przewlekłymi schorzeniami neurologicznymi oraz po operacjach ortopedycznych (stany pourazowe w tym po urazach sportowych), po udarach i urazach mózgu, a także cierpiących na stwardnienie rozsiane (SM) i chorobą Alzheimera. 

Mapa