Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Neurologia - forum dla rodziny i pacjenta

(4)

Neurologia. Forum dla rodziny i pacjenta

Temat: "Zmniejszenie lordozy szyjnej" + bóle szyi - proszę o wyjaśnienie (3)

• 09-07-2008 10:00:00

Witam

Przez ostatnie dwa tygodnie boli mnie szyja po prawej stronie - hmmm może nie aż tak boli ale odczuwam dyskomfort. Czuję jakbym miał tam coś naciągnięte bądź spuchnięte od środka - boli mnie tak odcinek od ucha w dół do końca szyi. Czasem mam także uczucie takiego "mimowolnego pulsowania mięśnia" - tak jak to czasem bywa, chwilkę tak jakby poskacze i spokój (z zewnętrznych oględzin szyja jest normalna - nic nie jest pogrubione itp). Smarowałem się maścią "Ketonal" przez kilka dni - praktycznie mi przeszło lecz po zaprzestaniu stosowania maści sprawa powróciła. Poszedłem do mojego lekarza ogólnego - sprawdził moją szyję rękami - uciskał w kilku miejscach itp - wyjaśniłem gdzie boli i uzyskałem odpowiedź "nie wiem dlaczego boli". Dostałem skierowanie na RTG. Dziś odebrałem wynik z opisem "Zmniejszenie lordozy szyjnej" - czy to od tego mam tak nagle problem z szyją ? Nie wydaje mi się po prostu aby moje skrzywienie miało związek z tą dolegliwością. Proszę o opisanie co może mi dolegać i gdzie mogę się teraz udać (do jakiego lekarza - neurolog, ortopeda)

Ostatnia edycja: 09-07-2008 10:00:00
  • 09-07-2008 10:04:00

heh a ja mam prawdopodobnie przepukline szyjną od 5 lat lub wiecej a nigdzie z tym nie byłem bo mam fobie spoleczna ;(

Ostatnia edycja: 09-07-2008 10:04:00
  • Reklama

• 12-09-2012 14:26:01
    Gość 2008-07-09 10:00:00 Witam
    Przez ostatnie dwa tygodnie boli mnie szyja po prawej stronie - hmmm może nie aż tak boli ale odczuwam dyskomfort. Czuję jakbym miał tam coś naciągnięte bądź spuchnięte od środka - boli mnie tak odcinek od ucha w dół do końca szyi. Czasem mam także uczucie takiego "mimowolnego pulsowania mięśnia" - tak jak to czasem bywa, chwilkę tak jakby poskacze i spokój (z zewnętrznych oględzin szyja jest normalna - nic nie jest pogrubione itp). Smarowałem się maścią "Ketonal" przez kilka dni - praktycznie mi przeszło lecz po zaprzestaniu stosowania maści sprawa powróciła. Poszedłem do mojego lekarza ogólnego - sprawdził moją szyję rękami - uciskał w kilku miejscach itp - wyjaśniłem gdzie boli i uzyskałem odpowiedź "nie wiem dlaczego boli". Dostałem skierowanie na RTG. Dziś odebrałem wynik z opisem "Zmniejszenie lordozy szyjnej" - czy to od tego mam tak nagle problem z szyją ? Nie wydaje mi się po prostu aby moje skrzywienie miało związek z tą dolegliwością. Proszę o opisanie co może mi dolegać i gdzie mogę się teraz udać (do jakiego lekarza - neurolog, ortopeda)

Zobacz inne dyskusje

• Ona199
    Witam, proszę o pomoc z zinterpretowaniem mojego wyniku eeg. Od 3 lat mam nerwicę z...
  • mariuszlol23
    Witam. Mam 22 lata, ostatnio mam problemy podczas pisania. Po prostu nie mam siły, aby...
  • roshi
    Witam, od kilku miesięcy cierpię na ból odcinka lędźwiowego+ czasem...
  • natdym6@o2.pl
    Wątek: wazne
    Kochani WYNALEZLI LEK NA NASZA CHOROBE przesylam linki
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/kobieta_tabletki_panthermedia_4845992_cr-W300H200.jpgFot. PantherstockCzym jest narkolepsja?
    Narkolepsja definiowana jest jako zespół chorobowy,...
    Twoja sugestia