Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Neurologia - forum dla rodziny i pacjenta

(4)

Neurologia. Forum dla rodziny i pacjenta

Temat: zmiany demielinizacyjne (1)

• zmiany demielinizacyjne
    23-06-2013 21:03:35

wykryto u mnie zmiany w istocie białej mam 30 lat w uzasadnieniu lekarza są to zmany niedokrwienne lub demielinizacyjne co to oznacza ? badanie miałen 2 lata temu za 2 tygodnie mam ponownie badanie rezonansem mózgu. po podaniu kontrastu zmany były takie same jak przed bez wzmocnien sygnału.miałem robione potencjały wzrokowe i sa ok czy moge miec sm?

Czy wiesz, że za każdą dodaną wypowiedź otrzymujesz punkty w rankingu użytkowników?

Zobacz inne dyskusje

• nw2323
    Konieczność snu - czynnik zmienny Szanowni Państwo,rozpatruję pewną obserwację, a względem niej -...
  • czekam na operacje kręgów szyjnych czekam na operacje kręgów szyjnych w szczecinie w szpitalu arkońskim czy...
  • duża liczba komórek w PMR- Witam, mam zmiany demienilizacyjne w mózgu oraz wrdzeniu, wykonano wszystkie badania, sa...
  • Komentarze do: Czym jest neuropatia obwodowa? A polineuropatia aksonalna ruchowa ? Rodzinna parapareza elastyczna ? Jakie są szanse i...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/lekarz_pielegniarka_badania_panthermedia_a14207436.jpg_cr-W300H200.jpgFot. medforumDrżenie samoistne
    Jego przyczyna nadal pozostaje nieznana, jak dotąd nie ustalono...
    Twoja sugestia