Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Neurologia - forum dla rodziny i pacjenta

(4)

Neurologia. Forum dla rodziny i pacjenta

Temat: zmiany demielinizacyjne (1)

• zmiany demielinizacyjne
    23-06-2013 21:03:35

wykryto u mnie zmiany w istocie białej mam 30 lat w uzasadnieniu lekarza są to zmany niedokrwienne lub demielinizacyjne co to oznacza ? badanie miałen 2 lata temu za 2 tygodnie mam ponownie badanie rezonansem mózgu. po podaniu kontrastu zmany były takie same jak przed bez wzmocnien sygnału.miałem robione potencjały wzrokowe i sa ok czy moge miec sm?

Czy wiesz, że za każdą dodaną wypowiedź otrzymujesz punkty w rankingu użytkowników?

Zobacz inne dyskusje

• Proszę o wyjaśnienie opisu badania MRI odcinka szyjnego WitamMam na imię Małgorzata lat 35.Od prawie roku borykam się z pewną...
  • kkasia79
    Zniesiona lordoza szyjna, drętwienie lewej ręki Dzień dobry,Mam bóle w odcinku szyjnym kręgosłupa, promieniujące na...
  • dedmeded
    Podejrzenie narkolepsji. Co robić? Witam serdecznie. Założyłem konto na tym forum ponieważ potrzebuje porady...
  • Proszę o opis wyniku MR1 Badanie wykonano w sekwencji FSE uzyskując obrazy Tl, T2 oraz STIR - zależne w...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/EX_SPA_A-1_twarz_relaks_Masaz_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesChoroba Canavan
    Choroba Canavan (zwyrodnienie gąbczaste układu nerwowego)...
    Twoja sugestia