Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Neurologia - forum dla rodziny i pacjenta

(4)

Neurologia. Forum dla rodziny i pacjenta

Temat: zmiany demielinizacyjne (1)

• 23-06-2013 21:03:35

wykryto u mnie zmiany w istocie białej mam 30 lat w uzasadnieniu lekarza są to zmany niedokrwienne lub demielinizacyjne co to oznacza ? badanie miałen 2 lata temu za 2 tygodnie mam ponownie badanie rezonansem mózgu. po podaniu kontrastu zmany były takie same jak przed bez wzmocnien sygnału.miałem robione potencjały wzrokowe i sa ok czy moge miec sm?

Czy wiesz, że za każdą dodaną wypowiedź otrzymujesz punkty w rankingu użytkowników?

Zobacz inne dyskusje

• yaqza
    Samoistna wentrikulostomia komory trzeciej Witam, Proszę o pomoc w interpretacji terminologii medycznej badania MR głowy....
  • stokrotka246
    czy to cos powaznrgo? Badanie MR kregoslupa szyjnego.Sekwencje echa spinowego i gradientowego,obrazy T 1 i T 2...
  • linkaaa4
    boję się, że TK coś wykaże :( Mam 27 lat, od ponad roku niemal codzienne bóle głowy. Od jakiegoś czasu boli...
  • ewa89
    Wylew początkowa faza leczenia. WitamMój tato w piątek tj. 20.02.2015 przeszedł dość rozległy...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/kobieta-lozko_sen_ojoimages_mar08693.jpg_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesPolekowe zespoły neurologiczne-...
    Problem ten dotyczy także osób pijących duże ilości...
    Twoja sugestia