Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Dyskopatia kręgosłupa

(3)

Schorzenie jest uznawane za chorobę cywilizacyjną. Jak większość chorób, cechuje się niewinnym początkiem charakteryzującym się poprzez ból, z biegiem czasu pojawiają się kolejne schorzenia. Zapraszamy do dyskusji wszystkie osoby, które borykają się z tym problemem.

Temat: Wypadanie włosów (3)

Zaloguj się , aby skorzystać z poniższych opcji:


odpowiedz nowy wątek
schowek
 • Początkująca
  Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
  Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
   Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
   Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
   Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
   Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
   Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
   VIP - więcej niż 6001 postów
  25-02-2013 16:58:46

  Przeczytaj komentowaną poradę: Wypadanie włosów

  Dzień dobry,

  problem nadmiernego wypadania jest o tyle uciążliwy, że coraz częściej słyszy się, że występuje u młodych ludzi, jako efekt wpływu genetycznego lub niedoboru pewnych składników w organizmie. Temat podejmuję dlatego, że obecnie jest dużo metod, które są pomocne w eliminowaniu tej przypadłości.
  Dużo czytałam na temat terapii osoczem bogatopłytkowym Angel System. Jest to najnowocześniejsza wirówka, która pozwala przygotować najsilniejszy koncentrat dostępny na rynku. Czytałam, że w koncentracie przygotowanym techniką Angel System można skumulować 14-krotność bazowej ilości płytek krwi i leukocytów, określanych jako czynniki wzrostu komórek. Dowiedziałam się, że ten preparat jest powszechnie stosowany w USA, zaś w Polsce do swych gabinetów wprowadza go coraz więcej specjalistów. Mnie przekonała zwłaszcza informacja o podwojonej sile działania preparatu w porównaniu z dotychczas stosowanymi technikami, co przejawia się w trwałości uzyskiwanych efektów. Czytałam, że zabieg zapoczątkowuje proces naturalnej, biologicznej regeneracji przy użyciu niewielkiej ilości pobranej krwi od pacjenta. Długotrwały efekt zabiegów stanowi zasadniczą różnicę i ogromną przewagę w stosowaniu Angel PRP System w porównaniu z innymi terapiami, które albo czasowo paraliżują mięśnie twarzy, albo wypełniają skórę, co jednak umożliwia osiągnięcie tylko przejściowych efektów. Wnioskować można, że zabiegi osoczem uzyskiwanym poprzednimi technikami wymagają powtórzenia, a zabieg osoczem uzyskanym w najnowszej technologii nie.
  W terapii przeprowadzanej w przypadku wypadania włosów przygotowany techniką Angel System koncentrat osocza bogatopłytkowego jest wstrzykiwany w skórę głowy. Zawarte w nim czynniki wzrostu stymulują komórki do odbudowy regeneracji. Z artykułów wynika, że jest to najskuteczniejsza metoda, która stopniowo wypiera inne, dotychczas stosowane w terapii przeciw wypadaniu włosów.
  Chciałam zapytać specjalistów, czy moje przekonania na temat osocza bogatopłytkowego są słuszne? Czy znają Państwo lub stosują w praktyce terapię osoczem bogatopłytkowym Angel System?

 • Początkująca
  Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
  Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
   Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
   Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
   Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
   Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
   Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
   VIP - więcej niż 6001 postów
  22-08-2013 15:10:09

  Mi wypadały włosy przez dłuższy okres mimo iż stosowałam różnego rodzaju suplementy diety oraz preparaty zapobiegające wypadaniu włosów nie przynosiło to żadnej widocznej poprawy.Po konsultacji z lekarzem dermatologiem zaproponowano mi mezoterapie igłowa,która polega na wstrzykiwaniu wgłąb skóry substancji aktywnych stymulujących regenerację włosów.Zaletom zabiegu jest regeneracja odżywienie,wzmocnienie, oraz zahamowanie procesu wypadania włosów.mi robiła ten zabieg dr.Baczewska z gabinetu ELMED Ul.Haffnera 6 i Poniatowskiego 6 w Sopocie nr.do rejstracji 58 345 34 28Pozdrawiam.

 • Reklama

 • 01-11-2013 21:16:10

  Włosy można leczyć domowymi, naturalnymi sposobami a dopiero potem zdecydować się na inne rozwiązania. Tutaj znalazłam dużo ciekawych pomysłów na to jak radzić sobie z wypadającymi włosami http://wylecz-lysienie.dozdrowia.com/domowe-sposoby.php. Myślę, że warto spróbować...

 • Zaloguj się , aby dodać odpowiedź

Zobacz inne dyskusje

 • e-rzecznik
  Komentarze do: Migrena - wyniki leczenia chirurgicznego Leczenie profilaktyczne migreny nie jest stosowane na stałe. Po uzyskaniu oczekiwanego...
 • barbarag22
  Zaproszenie do udziału w badaniach Witam serdecznieChciałabym serdecznie zaprosić Państwa do udziału w badaniu...
 • krystian1101
  Stenoza szyjna Witam wszystkich. Mam stenoze szyjna odcinka szyjnego na wysokosci c3-c4 i c5-c6 Szukam...
 • damianrzepka1
  Kregozmyk,Przerwanie obustronnie ciągłosci łuków. Spłycona fizjologiczna lordoza lędźwiowaWysokość trzonów...
 • Polecamy

  http://static2.medforum.pl/cache/logos/malzenstwo_kobieta_mezczyzna_wozek_inwalidzki_panthermedia_a2483074_cr-W300H200.jpgFot. PantherstockLeczenie rzutu stwardnienia rozsianego
  Stwardnienie rozsiane (sclerosis multiplex SM) jest przewlekłą...
  Twoja sugestia