Serwisy Medforum
Reklama

Forum: Neurologia - forum dla rodziny i pacjenta

(4)

Neurologia. Forum dla rodziny i pacjenta

Temat: wynik rezonansu głowy (1)

• wynik rezonansu głowy
    Początkująca
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    08-06-2009 19:12:00

niepokoi mnie zdanie w opisie rm głowy-PODKOROWO W LEWYM PLACIE CZOłOWYM WIDOCZNE JEST WRZECIONOWATE OGNISKO PłYNOWE DL 5 MM-POSZERZONA PRZESTRZEŃ PŁYNOWA OKOŁONACZYNIOWA?coz to takiego?ktoś wie?serdecznie dziękuję za pomoc

Ostatnia edycja: 08-06-2009 19:12:00
    Czy wiesz, że za każdą dodaną wypowiedź otrzymujesz punkty w rankingu użytkowników?

Zobacz inne dyskusje

• Dyskopatia kręgosłupa szyjnego - objawy i wyniki rezonansu Dzień dobry.Mam 25 lat. Przedstawiam wyniki rezonansu magnetycznego. Moje objawy to...
  • Bardzo, bardzo proszę o pomoc w odczytaniu eeg. Wizyta u neurologa dopiero za trzy miesiące ;\ Witam, chciałam prosić o pomoc w odczytaniu wyniku eeg. Ponieważ wizyta u...
  • Niedokrwienny udar mózgu Witam. Moja mama miesiąc temu przeszła udar mózgu niedokrwienny. Jednak, jak...
  • ania197204
    Przepuklina kręgosłupa Witam.Proszę o pomoc.....Leczę się u neurologa,miałam zrobiony rezonans...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/kobieta_bol_glowa_panthermedia_a16311395.jpg-W300H200.jpgFot. medforumNadzieja w komórkach macierzystych...
    Przeprowadzone jak dotąd badania eksperymentalne z komórkami...