Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Neurologia - forum dla rodziny i pacjenta

(4)

Neurologia. Forum dla rodziny i pacjenta

Temat: wodogłowie pourazowe (3)

• 29-02-2008 22:49:00

szukam osób które mogą podzielić się ze mną w temacie wodogłowia pourazowego będę wdzięczna za każdą wiadomość

Ostatnia edycja: 29-02-2008 22:49:00
  • 07-12-2009 12:33:34
    Treść zablokowana przez moderatora
  • Reklama

• 10-09-2012 21:46:00

Sama bylam operowana na wodoglowie pourazowe i mialam wszczepiona zastawke.Na szczescie wlasciwa zyla po jakims czasie przejela funkcje zastawki i nie musze byc reoperowana. Mieszkam za granica i prowadze w miare normalne zycie ale bol glowy i lekkie zaburzenia rownowagi towarzysza mi niestety kazdego dnia.
    Pozdrawiam i zycze duzp sily

Czy wiesz, że za każdą dodaną wypowiedź otrzymujesz punkty w rankingu użytkowników?

Zobacz inne dyskusje

• Drugi udar, nieczynny mózg Moja 78 letnia Babcia dostała drugiego udaru kilka dni temu. Lekarze mówią...
  • bedi14
    Jedno TIA oraz udar niedokrwienny. 30 lat WitamMam duży problem, mam 30 lat i 2 lata temu miałem tia ( bełkotliwa mowa,...
  • Problemz uchem? już sam nie wiem . Pomocy Witajcie moi drodzy.Mam na imię Sebastian i mam 38 lat. Zarejestrowałem się na...
  • catirish
    Spiaczka u 30 latka Hej, jestem Julia. Mam 15 lat rocznikowo i szukam osob z podobnym problemem. Moj tata mial...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/pe0068477_ekran_tomograf_pacjent_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesTomografia komputerowa. Informacje...
    Tomografia komputerowa (w skrócie TK) jest obecnie jedną z...
    Twoja sugestia