Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Neurologia - forum dla rodziny i pacjenta

(4)

Neurologia. Forum dla rodziny i pacjenta

Temat: wodogłowie pourazowe (3)

• 29-02-2008 22:49:00

szukam osób które mogą podzielić się ze mną w temacie wodogłowia pourazowego będę wdzięczna za każdą wiadomość

Ostatnia edycja: 29-02-2008 22:49:00
  • 07-12-2009 12:33:34
    Treść zablokowana przez moderatora
  • Reklama

• 10-09-2012 21:46:00

Sama bylam operowana na wodoglowie pourazowe i mialam wszczepiona zastawke.Na szczescie wlasciwa zyla po jakims czasie przejela funkcje zastawki i nie musze byc reoperowana. Mieszkam za granica i prowadze w miare normalne zycie ale bol glowy i lekkie zaburzenia rownowagi towarzysza mi niestety kazdego dnia.
    Pozdrawiam i zycze duzp sily

Czy wiesz, że za każdą dodaną wypowiedź otrzymujesz punkty w rankingu użytkowników?

Zobacz inne dyskusje

• Komentarze do: Torbiel szyszynki Witam, mam córeczke lat 7 która ma częste bóle głowy .Wariujemy,...
  • Dziwny ucisk po prawej stronie głowy Witam.Od mniej więcej wakacji odczuwam taki dziwny ucisk w głowie. Ciężko...
  • XszamannX
    Borelioza, polineuropatia czy stwardnienie rozsiane? Witam! Moje problemy pojawily sie okolo rok temu tj. w marcu 2014r. Podczas snu zdretwaiala mi...
  • Komentarze do: Drętwienie rąk - problem neurologiczny ? witam od 3 lat pracuje na florze przy zimnych kwiatach od jakiegoś miesiąca odczuwam...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/0147_2009_01_14_5490-W300H200.jpgFot. medforumTorbiel szyszynki
    Torbiele szyszynki są łagodnymi guzami często znajdowanymi...
    Twoja sugestia