Neurologia - forum dla rodziny i pacjenta

Najnowsze na forum
Oceń forum: 
 (4.0)
      Neurologia. Forum dla rodziny i pacjenta
       O grupie Forum  Wiadomości (575) Artykuły (61) Porady (15) Społeczność (1203) Szukaj  

Forum - Neurologia - forum dla rodziny i pacjenta

Nivalin [16]

• Najnowszy komentarz w tym wątku
      •  
      • Dodano: 29-10-2013, 19:03
      •  
      •  
      •  
      •  
      Gość 2007-12-30 20:18:00 Witam, chcialbym sie dowiedziec czy Nivalin to antybiotyk?
      Czy moge spozywac alkohol gdy biore zastrzyki (Nivalinu) razz
      • Dodano: 30-12-2007, 20:18
      •  
      •  
      •  
      •  
      Witam, chcialbym sie dowiedziec czy Nivalin to antybiotyk?

• Dodano: 30-12-2007, 22:28
      •  
      •  
      •  
      •  
      http://www.przychodnia.pl/el/leki.php3?lek=1561

To nie antybiotyk ale jeśli zmagasz się z chorobą o podłożu neurlogicznym to alkohol raczej w tym zestwieniu niewskazany
      • Dodano: 16-10-2008, 19:08
      •  
      •  
      •  
      •  
      witam,

po jakim czasie można spodziewać się poprawy po nivalinie,

mam niedowład nerwu promieniowego jestem przy 20-tym zastrzyku............
      • Dodano: 03-11-2008, 23:20
      •  
      •  
      •  
      •  
      Hejka! Również mam uszkodzony nerw promieniowy ale jestem dopiero po 4-tym zastrzyku i mam nadzieje że po 20-tym tu już będzie po wszystkimicon_frown.gif no ale Twój post mnie zaniepokoił....jesli jeszcze tu zajrzysz nnapisz prosze jak długo regenerował Ci sie nerw-z góry wielkie dzieki
      • Dodano: 15-05-2009, 18:21
      •  
      •  
      •  
      •  
      rowniez mam problem z nerwem promieniowym - jest po rekonstrukcji. nivalin bralam - 30 zastrzykow - nie zadzialaly. pani dr przepisujac mi ten lek zastrzegla, ze niekoniecznie musi przyniesc jakikolwiek efekt. 300 zl w bloto ale zaryzykowac zawsze warto
      • Dodano: 29-07-2009, 18:02
      •  
      •  
      •  
      •  
      hey! słuchajcie. ja si ęborykam z uszkodzonym nerwem promieniowym żadne zastryki nie pomagają, tylko ułatwiają wracanie czucia. ja poddałem się akupunkturze i po pierwszej wyzycie jest ok!
      • Dodano: 26-08-2009, 13:35
      •  
      •  
      •  
      •  
      Cyt.: \"...zastryki nie pomagają, tylko ułatwiają wracanie czucia\" - zaczynam brać nivalin po rwie kulszowej bo nadal mam drętwe podudzie i palce stopy. Mam nadzieję, że wróci czucie icon_smile.gif
      • Dodano: 04-09-2009, 21:48
      •  
      •  
      •  
      •  
      Sam Nivalin nie pomoże. Ja miałem jednorazową kurację (ok. 30-40 zastrzyków) + Milgammę 100 w tabletkach i do tego witamina B1. Ale najistotniejsza w tym leczeniu jest rehabilitacja! Miałem uszkodzenie lewego nerwu promieniowego i po takiej intensywnej terapii(trwającej jakieś 3 miesiące) ręka odzyskała 100% sprawności.

Niestety po kilku miesiącach uszkodziłem sobie ten sam nerw w drugiej ręce ;/ I tym razem jakoś dziwnie mnie ta ręka zaczęła boleć... Nie wiem czy to skutek alkoholu który spożyłem(wiem, wiem że nie powinienem ;/ ) czy też tego, że dźwigałem coś ciężkiego. Macie takie dolegliwości?

W każdym razie jest to do wyleczenia. Tylko szybka reakcja, dobry neurolog i rehabilitacja w jakiejś niezłej placówce wskazana! Powodzenia
      • Dodano: 04-09-2009, 21:50
      •  
      •  
      •  

Informacje na temat napadów nieświadomości:

http://www.forumneurologiczne.pl/specjalista/ep,470,napady-nieswiadomosci,from-user

• Dodano: 04-09-2009, 21:52
      •  
      •  
      •  
      •  
      Oczywiście Milgamma po Nivalinie a nie jednocześnie.
      • Dodano: 24-02-2011, 21:24
      •  
      •  
      •  
      •  
      Gość 2007-12-30 20:18:00 Witam, chcialbym sie dowiedziec czy Nivalin to antybiotyk?

Podobne dyskusje

Ankieta

Leki uspokajające - kiedy pojawia się uzależnienie?

Konkurs na forum
      Konkurs tematyczny