użytkowników online: 4304

Neurologia - forum dla rodziny i pacjenta

Najnowsze na forum
Oceń forum: 
 (4.0)
      Neurologia. Forum dla rodziny i pacjenta
       O grupie Forum  Wiadomości (574) Artykuły (61) Porady (15) Społeczność (1199) Szukaj  

Forum - Neurologia - forum dla rodziny i pacjenta

co to jest naczyniak w głowie???!!!! [8]

• Dodano: 24-05-2007, 18:05
      •  
      •  
      •  
      •  
      mam pytanie co oznacza gdy na badaniu radiologicznym wykryto mi naczyniaka w części potyliczno- ciemieniowej?jakie ma to następstwa ???poradzono mi dla pewności rezonans magnetyczny w Bydgoszczy. Jak poważne jest to "coś", gdyż wizyte u neurologa proponowano mi dopiero na wrzesień. Z internetu uzyskane wiadomości nic konkretnego nie przedstawiły czy tak naprawde jest się czego bać czy to może jest dość częstym zjawiskiem??????
      • Dodano: 26-05-2007, 13:27
      •  
      •  
      •  
      •  
      mhm....tetniak jest wynikiem jakiegos uderzenia, jest to cos w rodzaju gdy na zyłce robi sie taka banka i krew przepływajac ja powieksza,wiec musi zostac albo zaklipsowna, mozna tez podawac leki ale wtedy zyjesz na "bombie",...wieb bo akurat miłam naczyniaka-wada wrodzona!!!i jest to dosc powazne poniewaz moze dojsc do pekniecia i wylewu-tak ajk u mnie:/...a wyjscie z tego nie jest proste.pozdrawiam.
      • Dodano: 26-05-2007, 13:27
      •  
      •  
      •  
      •  
      mhm....tetniak jest wynikiem jakiegos uderzenia, jest to cos w rodzaju gdy na zyłce robi sie taka banka i krew przepływajac ja powieksza,wiec musi zostac albo zaklipsowna, mozna tez podawac leki ale wtedy zyjesz na "bombie",...wieb bo akurat miłam naczyniaka-wada wrodzona!!!i jest to dosc powazne poniewaz moze dojsc do pekniecia i wylewu-tak ajk u mnie:/...a wyjscie z tego nie jest proste.pozdrawiam.
      • Dodano: 27-05-2007, 11:31
      •  
      •  
      •  
      •  
      Dzięki za echo, gdyż nie wiedziałam z czym mam tak naprawdę do czynienia jestem młodą osoba i chorobę zaplanowałam na pózniejsze czasy ;> a tętniak to jest to samo co naczyniak???we wtorek jade na badania do Bydgoszczy, gdyż w badaniu rtg obraz jest niejednoznaczny. Jeżeli będzie na 100% znasz neurochirurga lub neurologa,który będzie mógł mi pomóc???
      • Dodano: 14-04-2008, 20:52
      •  
      •  
      •  
      •  
      Co mam dalej począc w sytuacji, gdzie w Tk nie wykryto nic-natomiast we wczesniejszym badaniu Rezonansowym (n aBotanicznej )wykryto drobną blizne na muzgu i naczyniaka w prawej polylicznej cześci .Bardzo często boli mnie głowa-gdzie kończy sie to pobytem na oddziale neurologicznym Prosze o pomoc.co mam dalej robic -i jak postepowac, bo sil mi już zabrakło i wpadlam w depresje

Z powazaniem Krystyn B.
      • Dodano: 14-04-2008, 20:54
      •  
      •  
      •  

Jeżeli szukasz porady, zobacz czy szukane zagadnienie nie znajduje się tutaj:

http://www.forumneurologiczne.pl/specjalista#.UNGhJeQlnq0

• Dodano: 14-04-2008, 20:57
      •  
      •  
      •  
      •  
      Co mam dalej począc w sytuacji, gdzie w Tk nie wykryto nic-natomiast we wczesniejszym badaniu Rezonansowym 9n aBotanicznej )wykryto drobną blizne na muzgu i naczyniaka w prawej polylicznej cześci Bardzo często boli mnie głowa-gdzie kończy sie to pobytem na oddziale neurologicznym Prosze o pomoc.co mam dalej robic -i jak postepowac, bo sil mi już zabrakło i wpadlam w depresje

Z powazaniem Krystyn B.podaje e-mail krystynka49@interia.pl
      • Dodano: 11-11-2012, 19:37
      •  
      •  
      •  
      •  
      czesc ja tez mam silne bole glowy czeste omdlenia i pewnego dnia dostalam sie do szpitala zrobili mi eeg tomograf z ktoeych nic nie wyszlo ucieszylam sie ale bol glowy jak byl tak zostal zrobiono mi tomograf z kontrastem i wyszlo mam naczyniaka z tendencja do omdlen i nie dokrwienia mozdzku i napadami padaczki przepisano tabletki depakine i stala kontrola neurologiczna czy sie wchlania bo jesli nie to operacjia frown
      • Dodano: 15-11-2012, 20:46
      •  
      •  
      •  
      •  
      Sa rozne naczyniaki w glowie. Ja poznalem naczyniaka klebiastego, czyli klebowisko przerosnietych zyl, tak zwana malformacja zylna. Niestety jest on w pniu mozgu i nie ma obecnie bezpiecznego sposobu jego likwidacji.

10 lat temu mialem z niego rozlegly wylew,po ktoryn jedna dobe bylem w stanie smierci klinicznej, a nastepnie przez miesiac bylem w spiaczce.do dzis zmagam sie ze skutkami ubocznymi po tym wylewie.

Powtarzam moj naczyniak jest nieoperacyjny.
      Natomiast tetniaki sa czyms zupelnie innym.Nie chce sie wymadrzac tym bardziej, ze takie tematy przywoluja u mnie traumatyczne przezycia.Proponuje poczytac sobie w necie na ten tenat

raf33

Podobne dyskusje

Ankieta

Co NIE należy do typowych objawów depresji?

Konkurs na forum
      Konkurs tematyczny