użytkowników online: 2368

Neurologia - forum dla rodziny i pacjenta

Najnowsze na forum
Oceń forum: 
 (4.0)
      Neurologia. Forum dla rodziny i pacjenta
       O grupie Forum  Wiadomości (575) Artykuły (61) Porady (15) Społeczność (1203) Szukaj  

Forum - Neurologia - forum dla rodziny i pacjenta

przepuklina kręgosłupa [458]

• Najnowszy komentarz w tym wątku
      •  
      • Dodano: 15-04-2014, 17:27
      •  
      •  
      •  
      •  
      Każda operacja to ryzyko, związane ze znieczuleniem, błędem neurochirurga, powikłaniami pooperacyjnymi. Operacje przepuklin krążka międzykręgowego powinno się robić tylko przy wystąpieniu deficytów neurologicznych takich jak osłabienie siły mięśniowej. Wcześniej należy skorzystać z zachowawczego leczenia np. w postaci terapii metodą McKenziego. To nie jest żadne kręgarstwo, medycyna niekonwencjonalna czy inne gusła. Jest najlepiej naukowo udokumentowaną metodą leczenia bólu kręgosłupa. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie http://www.mckenzie.pl/ . Jeśli ktoś jest zainteresowany tą metodą leczenia proszę o kontakt na maila wojciechmajewski5@wp.pl (Bydgoszcz i okolice) . Jestem fizjoterapeutą po studiach ze stosownymi kursami zawodowymi.
      Pozdrawiam!
      • Dodano: 13-03-2007, 17:02
      •  
      •  
      •  
      •  
      przepuklina kręgosłupa co to jest? poproszę o namiar na dobrego neurologa. pozd patapi
      • Dodano: 12-04-2007, 12:02
      •  
      •  
      •  
      •  
      Przepuklina kręgosłupa na "gruczoł" który wytwarza ucisk na kręgi i często na rdzeń kręgowy. Bardzo dobrzy i polecani neurochirurdzy z Warszawy:

Szpital na Szaserów: prof. Jan Podgórski, dr Wilk i dr Manowiec oraz prof. Skrzyński.

Szpital Bródnowski: prof. Ząbek i dr Górski

Pozdrawiam
      • Dodano: 26-04-2007, 09:28
      •  
      •  
      •  
      •  
      witamicon_smile.gif mialam przepukline kregoslupa. jadro miazdzyste dysku miedzykregowego wysuwa sie i uciska ne nerwy. u mnie zakonczylo sie to operacja choc mam dopiero 19 lat icon_frown.gif zycze powodzeniaicon_smile.gif
      • Dodano: 02-05-2007, 23:50
      •  
      •  
      •  
      •  
      przepuklina jądra miażdżystego - dyskopatia, osiem lat temu miałam operację w WAM w łodzi -polecam do dziś nie wiem co to ból kręgosłupa a nie mogłam wcześniej chodzić pozdrawiam meg :
      • Dodano: 01-06-2007, 11:14
      •  
      •  
      •  
      •  
      także polecam dr Górskiego
      • Dodano: 24-10-2007, 18:48
      •  
      •  
      •  
      •  
      Nie polecam prof. Podgórskiego błędna diagnoza tego specjalisty spowodowała, że przeszłam aż 3 operacje kręgosłupa i doszło do porażenia nerwu.
      • Dodano: 03-11-2007, 14:19
      •  
      •  
      •  
      •  

26-04-2007 o 09:28, gość :

witamicon_smile.gif mialam przepukline kregoslupa. jadro miazdzyste dysku miedzykregowego wysuwa sie i uciska ne nerwy. u mnie zakonczylo sie to operacja choc mam dopiero 19 lat icon_frown.gif zycze powodzeniaicon_smile.gif

O kurcze wspolczuje... A jak jest po operacji?
      • Dodano: 13-12-2007, 04:38
      •  
      •  
      •  

Jeżeli szukasz porady, zobacz czy szukane zagadnienie nie znajduje się tutaj:

http://www.forumneurologiczne.pl/specjalista#.UNGhJeQlnq0

• Dodano: 21-01-2008, 18:57
      •  
      •  
      •  
      •  
      Dobry wieczór chciałabym się dowiedziec, gdzie przyjmuje prywatnie prof. Jan Podgórski z gory dziękuję za odp i proszę o szybką odpowiedz na adres email ehhh92@yahoo.co.uk ( czekam na namiary, tel kontaktowy, adres czy email)

Pozdrawiam xD
      • Dodano: 21-01-2008, 19:13
      •  
      •  
      •  
      •  
      Renomę ma X Szpital Wojskowy w Bydgoszczy i tamtejsi neurochirurdzy szczególnie prof. dr hab. n. med. Marek Harat, ale ciężko się do niego dostać nawet prywatnie (wpisz w wyszukiwarkę internetową Marek Harat i znajdziesz na niego i na jego oddział namiary)

W Olsztynie mogę też coś doradzić zależy skąd jesteś?

Pirania

• Dodano: 21-01-2008, 19:14
      •  
      •  
      •  
      •  
      Renomę ma X Szpital Wojskowy w Bydgoszczy i tamtejsi neurochirurdzy szczególnie prof. dr hab. n. med. Marek Harat, ale ciężko się do niego dostać nawet prywatnie (wpisz w wyszukiwarkę internetową Marek Harat i znajdziesz na niego i na jego oddział namiary)

W Olsztynie mogę też coś doradzić zależy skąd jesteś?

Pirania

Podobne dyskusje

Ankieta

Jak się uspokajasz?

Konkurs na forum
      Konkurs tematyczny