użytkowników online: 526

Neurologia - forum dla rodziny i pacjenta

Najnowsze na forum
Oceń forum: 
 (4.0)
      Neurologia. Forum dla rodziny i pacjenta
       O grupie Forum  Wiadomości (574) Artykuły (61) Porady (15) Społeczność (1201) Szukaj  

Forum - Neurologia - forum dla rodziny i pacjenta

Pękanie żyłek w oku.... [4]

• Dodano: 30-06-2006, 08:37
      •  
      •  
      •  
      •  
      Bardzo czesto boli mnie glowa i następstwem tego bólu są pęknięcie żyłek w oku powodujące zaczerwienieni gałki ocznej i ból przy każdym ruchu oka promieniujący do skroni.Stan taki utrzymuje się dugo. Badania oklulistyczne dna oka nie wykazują zadnych nieprawidlwości.Prosze o poradę gdzie mogę uzyskać informację dotyczącego w/w przypadku.Broszę o podanie adresu specjalisty z woj.lubuskiego lub dolnośląskiego.Chorym życzę powrotu do zdrowia.
      • Dodano: 02-06-2007, 13:40
      •  
      •  
      •  
      •  
      witam.mam taki sam problem.jestem pewna, ze spowodowane to jest brakiem witamin.najprawdopodobniej magnezu i wapnia.jesli badania oka nie wykazaly nic nieprawidlowego to tym bardziej sadze, ze chodzi o niedobor witamin.zaraz ide do apteki po zapasy icon_smile.gif i mam nadzieje, ze mi minie.polecam tez zajrzec do najblizszego sklepu farmaceutycznego icon_smile.gif.jesli to nie pomoze niestety nie mam pojecia co sie dzieje.pozdrawiam i zycze zdrowka.ps. oko mam czerwone od wczoraj a juz mi kazdy zdarzyl powiedziec jak to brzydko wyglada,jest napuchniete,bol promieniuje do skroni.myslalam ze to moze po przewianiu oka.ale jednak nie.jeszcze raz pozdrawiam icon_biggrin.gif
      • Dodano: 02-06-2007, 15:48
      •  
      •  
      •  
      •  
      Dodam jeszcze, że może to jest jaskra, przy tej chorobie boli głowa oczy jest ciśnienie w oczach podwyższone, może być również podwyższone ogólne ciśnienie.

Pewnie też okulary by się przydały do czytania.
      • Dodano: 08-11-2007, 16:43
      •  
      •  
      •  

Jeżeli szukasz porady, zobacz czy szukane zagadnienie nie znajduje się tutaj:

http://www.forumneurologiczne.pl/specjalista#.UNGhJeQlnq0

• Dodano: 15-04-2008, 19:39
      •  
      •  
      •  
      •  
      chodzi o nabrzmiale krwia czesc oka.to nie boli i nie piecze

rold

Podobne dyskusje

Ankieta

Leki uspokajające - kiedy pojawia się uzależnienie?

Konkurs na forum
      Konkurs tematyczny