Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Neurologia - forum dla rodziny i pacjenta

(4)

Neurologia. Forum dla rodziny i pacjenta

Temat: TORBIEL PAJęCZYNóWKI (1)

• Początkująca
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    20-08-2008 20:50:00

Cech krwawienia środczaszkowego nie stwierdzam. Struktury środkowe mózgu nieprzemieszczone. Układ kostny bez zmian pourazowych. Torbiel pajęczynówki w szczelinie sylwiusza po stronie lewej o wym. 45X29mm oraz w tylnym dole czaszki o wym 23X26mm. To mój opis tomografii. Tomografie miałam robioną po upadku na tył głowy w lipcu. wypuścili mnie ze szpitala mówiąc że wszystko jest ok , a teraz okazuje sie ze to wcale nie taka prosta sprawa. mam jakies dwa torbiele. Czy jest możliwe że powstały one po upadku a teraz się wchłoneły lub nie wiem znikneły jak zwykły guz. szczerze mówiąc do tej pory nie uskarżałam sie na żadne bóle głowy ani migreny, choć po przeczytaniu tego forum głowa rozbolała mnie okrutnie . Nikt mnie nie poinformowal że mam jakies torbiele. W szpitalu powiedzidzieli, ze jest wszystko ok i moge iść do domu. O torbielu dowiedzialam sie przypadkiem dziś gdy znalazłam opis tomografii i go przeczytałam. Czy powinnam sie z tym zgłościc do lekarza???? co może mi grozić. Czy są jakies rzeczy których powinnam unikać. czy ktoś może mi wysłac na maila : dominika_turowska@wp.pl, jakieś skondenswane info o tym torbielu czy trzeba na coś uważać, czegoś nie wolno robić . Jakies oglne informacje. Bede bardzo wdzięczna

Pozdrawiam

Ostatnia edycja: 20-08-2008 20:50:00

Zobacz inne dyskusje

• Wątek: Rezonans
    Witam, niedawno robiłam rezonans głowy i w opisie zaniepokoiło mnie jedno zdanie...
  • natdym6@o2.pl
    Wątek: wazne
    Kochani WYNALEZLI LEK NA NASZA CHOROBE przesylam linki
  • gpiskozub1953
    uczucie kołysania i wirowania polaczone z zawrotami glowy zaczelo się prawdopodobnie...
  • piotrw78
    Nie potrafie normalnie myśleć, pustka w głowie, myśli urywane co chwile,...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/znak_zapytania_symbol_lekarza_stetoskop_torba_lekarska_panthermedia_a12801208-W300H200.jpgFot. PantherstockCzym jest Rwa Kulszowa?
    Rwa kulszowa (sciatica) jest bardzo powszechnie występującą...
    Twoja sugestia