Zaloguj
Reklama

Forum: Padaczka

Temat: Szukam szczęścia! (22)

• Szukam szczęścia!
    Gość
    Treść zablokowana przez moderatora
  • Szukam szczęścia!

Życzę Ci powodzenia

• Szukam szczęścia!
    Gość

Dziękuję za życzenia.To nadal aktualne na portalu Pełnosprawny,log:Nokian34

• Reklama
  • Szukam szczęścia!
    Gość

Mijają kolejne miesiące i nawet jednej odważnej z epi chcącej poznać samotnego z epi.Czy naprawdę jestem skazany na samotność?To życie jest coraz bardziej smutne.Powodzenia w życiu wszystkim z epi. Nokian

• Szukam szczęścia!

Nokian - odpowiedziałam na Twój post w innym wątku - zajrzyj, jeśli masz ochotę.
    Nie bez powodu mówi się, że miłość przychodzi do nas w najmniej oczekiwanym momencie. Może po prostu za bardzo się starasz, za bardzo chcesz? To przy poznawaniu nowych osób bardzo "odpycha", taka natarczywość, czy w każdej innej sytuacji życiowej tzw. zbyt duże chęci i za dużo starań. Poczekaj, żyj, spokojnie. Wszystko ma swój czas. A i nic w życiu nie dzieje się przypadkiem - ja wyznaję taką zasadę.

Mojego chłopaka (związek 2,5 roku) spotkała epi ponad rok temu. I jesteśmy razem, silniejsi niż wcześniej. Ja jestem zdrowa. Wcześniej znaliśmy się ponad 8 lat. I kiedy los nas połączył znów, on zawsze był roztrzepany, dużo znajomych, dużo imprez. Myślę, że to "nasze spotkanie po latach" i jego choroba to nie przypadek. Bóg to wszystko zaplanował
    Jeśli jesteś wierzący - spróbuj się pomodlić. Mi w ciężkich chwilach (nasilenie choroby, chwile słabości) pomaga modlitwa i cisza w kościele. Odkąd codziennie się modlę o chłopaka przed snem - jest spokój (odpukać ). Życzę Ci powodzenia i dużo spokoju i cierpliwości

• Szukam szczęścia!
    Gość

Szukam dziewczyny z epi lub ZDROWEJ (przeczytajcie-zdrowej) rozumiejącej życie z epi.Dlaczego?Sam z lekką pourazową epi(petit mal)borykam się już 13 lat i wiem że życie z tym problemem w samotności nie jest przyjemne.Mam 35 lat i moim marzeniem jest poznanie osoby płci pięknej dla której człowiek z epi to tak samo wartościowa osoba jak okazy zdrowia.W życiu zawiodłem się na zdrowych(zwolnienie z pracy po ataku,pobicie podczas ataku)a dwoje z tym samym problemem mogłoby rozumieć się bez słów.Mieszkasz w mazowieckim,łódzkim i chcesz kogoś takiego poznać-jestem na portalu pełnosprawny,log:Nokian34,i jeszcze w paru innych miejscach lecz ogłoszenia pozostają bez odpowiedzi.To życie robi się coraz bardziej smutne.Zapamiętajcie i nie komentujcie tego-osoba zdrowa nie bojąca się słowa padaczka też może dać mi szczęście!

• Szukam szczęścia!
    Gość

Po naszej ostatniej rozmowie i przyznaniu się że na na innych portalach ogłaszając się matrymonialnie jestem Nokian-em z portalu Lento zostały natychmiast usunięte moje ogłoszenia i zablokowano moje konto...Czy człowiek z padaczką naprawdę nie ma szans na żadną pomoc?Naprawdę nie mogę nawet zamieścić za darmo ogłoszenia że też szukam.

• Szukam szczęścia!

Chwila, chwila, bo czegoś nie rozumiem. Ogłoszenia zostały usunięte, a konto zablokowane - dlaczego?
    W ogóle nie rozumiem dlaczego ogłaszasz się wszędzie na portalach, że "chory z epi szuka kobiety" ? Dlaczego nie możesz o sobie napisać czegoś innego, czegoś wychodzącego poza Twoją chorobę? "Kochający życie człowiek pozna kobietę, która nie boi się niczego" ? Nie brzmi to lepiej i bardziej zachęcająco?

Odczuwam, że masz obsesję na punkcie swojej choroby, wszędzie o niej mówisz.. A nie lepiej powiedzieć o niej dopiero wtedy, kiedy poznasz właściwą kobietę tak na serio? Kiedy już jakiś czas będziesz z nią rozmawiał (nie wirtualnie, bo niby co to za "znajomość")? Kiedy poczujesz, że jest Ci z nią dobrze (ze wzajemnością)? Wtedy o tym powiedz. Przynajmniej sprawdzisz, czy z tego powodu Cię odrzuciła (jezeli by to zrobiła).
    Pisząc o tym wszędzie sam zrzucasz na siebie ten ciężar. Kobiety czytając Twoje ogłoszenia na nie nie odpowiedzą - bo się boją. Nie wiedzą czym jest ta choroba (ja też nie wiedziałam!). Kiedy Cię poznają, porozmawiają, spędzą z Tobą trochę czasu i Cię polubią - inaczej na to spojrzą, gdy się dowiedzą.
    Spróbuj zmienić swoje myślenie. Jesteś normalnym człowiekiem, który szuka szczęścia. A nie epileptykiem szukającym szczęścia.

• Szukam szczęścia!
    Gość

To administracja nie postępuje tak jak należy.Nie przyznaję się do mojej choroby w takich ogłoszeniach,piszę tylko że szukam dziewczyny która wie czym jest szacunek dla osób niepełnosprawnych,szczerość,uczciwość i opisuję siebie jako osoba bez nałogów,niekarany,ze średnim wykształceniem i szukający swej drugiej połowy.Jednak tam też podpisuję się jako Nokian-niestety ogłoszenia zostały usunięte a konto zablokowano.Mnie już nic jednak nie zdziwi w tym kraju.Jestem skazany na samotność.

• Szukam szczęścia!
    Gość

Jeżeli naprawdę nie mam szans na normalne życie to czy tylko ja jeden borykający się z epi jestem skazany na życie solo? Nokian

Zobacz inne dyskusje