Zaloguj
Reklama

Forum: Padaczka

Temat: Szukam dziewczyny z epi (6)

• Szukam dziewczyny z epi
    Gość
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    Treść zablokowana przez moderatora

O...., następny potrzebuje swatki, nie potrafi się odnaleźć w realnym świecie..., a może jeszcze parę innych chorób do tego? Tylko epi...?
    Ech, faceci..., nauczcie się żyć w społeczeństwie, a nie chcieć wszystko podane na tacy.
    Najlepiej zbierzcie się wszyscy "szukający" i otwórzcie nowy wątek - wiadomo będzie jasno, o co chodzi

Gość

Takich ludzi jak BARBARKO powinno się przeszkolić i nauczyć kultury wobec osób potrzebujących wsparcia.Wg Ciebie najlepiej wrzucić wszystkich do jednego worka bo człowiek z epilepsją jest już nic nie wartym człowiekiem i z epileptyków należy się zwyczajnie nabijać.Zastanów się zanim znowu coś naskrobiesz -może wśród tych internautów jest jakaś dziewczyna która chce poznać dla siebie chłopaka z epi bo dwoje takich osób naprawdę może doskonale się rozumieć.Faktem jest tylko że żaden człowiek z epilepsją nie ma grubego portfela i nie jeździ Ferrari.Może powinnaś Ty otworzyć nowy temat-dyskusje na temat zamożności człowieka z padaczką.Nokian

• Reklama
    Gość

Obecny świat jest okropny zniszczy, ośmieszy i poniży każdego słabszego, mniej bogatego, po często jest uczciwy. Szanuje się natomiast wszystkich cwaniaków, nawet chuliganów. Tacy mają powodzenie w społeczeństwie. Polak bez znajomości, biedny często chory traktowany jest gorzej niż śmieć. Oto Polska tzw. wolności i godności, tylko gdzie ona jest kto z niej korzysta?

Na temat kultury, wsparcia, samooceny i wielu rzeczy dotyczących epileptyków, pisałam do Ciebie nie tylko ja. A to, co teraz napisałeś znaczy, że żadna z tych osób chorych na padaczkę (czy mających z tą chorobą do czynienia ), która tu pisze nie jest ani inteligentna, ani kulturalna, ani nie chce innym pomóc.
    TYLKO TY?!
    TY jesteś rozważny, inteligentny, potrafiący zrozumieć innych, potrafiący dać prawdziwe uczucie, potrafiący rozmawiać i przytulić - wszyscy inni są tego odwrotnością.
    Nie wiem, co ma do tego wszystkiego sprawa zamożnosci i niby dlaczego ktokolwiek miałby taki watek otwierać. Tego, jaki kto ma portfel nie możesz wiedzieć - obojętnie czy ma epi, czy nie. Nooo, chyba, że jesteś aż tak wszechwiedzący. Są ludzie mający epi i jeżdżący samochodami, bo w niektórych przypadkach jest to możliwe. Poza tym niektórzy byli nieprzeciętnie bogaci, a wielu bardzo sławnych - nie powiesz mi, że Juliusz Cezar był ubogi (a ile miał kobiet!), czy Beethoven nie miał pieniędzy.
    Powiedziałam Ci i powtarzam nie tylko ja - Ty powinieneś się nauczyć przede wszystkim szacunku dla innych, a przestać patrzeć w lustro i użalać się, że jesteś najbardziej nieszczęśliwy ze wszystkich.
    I najważniejsza rzecz - z nikogo, kto traktuje poważnie innych i siebie, kto jest chory i cierpi nie nabijam się, bo to by oznaczało, że obrażam tych ludzi, a do siebie nie mam szacunku.
    Wiem i nie tylko ja, co znaczy być epileptykiem i jak trudne potrafi być życie, z pewnościa nikt z nas nie potrzebuje żadnego przeszkolenia.
    Ty natomiast powinienes się głęboko zastanowić, umieć wysłuchać prawdy w oczy, umieć przyjąć krytykę (nie myląc ze złośliwością) i przede wszystkim zweryfikować swoje poglądy na wiele spraw.

Tyle osób chciało pomóc, tyle osób poświęcało swój czas (i nerwy) a spotyka się z takim poniżeniem (bo niby jak inaczej to nazwać?). Kolega robi z siebie ofiarę i skrzywdzonego przez los człowieka, nie patrząc na to, że swoimi słowami krzywdzi ludzi, których w ogóle nie zna. Ocenia i krytykuje wszystkich dookoła siebie, tylko ciekawe dlaczego nie potrafi spojrzeć w lustro i skrytykować swoich poczynań?

Wklejanie 19847109864187678 tego samego tekstu w posty, i tworzenie 193864187623783 wątków nie sprawi, że ktoś odnajdzie miłość, czy poczuje się lepiej.
    Twierdzenie, "to Ty mi ubliżasz wypowiadając się tutaj" nie mieści się w głowie - bo to jest forum, jeżeli mamy coś ciekawego (SENSOWNEGO) do powiedzenia to ZABIERAMY GŁOS w sprawie, która nas zainteresuje.
    Twierdzenie, że osoby ciężko tu chorujące są "pseudoepileptykami" to nawet godzi w moje uczucia, bo i jak można podważać czyiś stan zdrowia i jego przebyte choroby? Jak można tak pozbawionym szacunku do osoby starszej od nas i pozbawionym jakiejkolwiek wrażliwości i takiego no.. dystansu?
    Brak szacunku, kultura wypowiedzi, ciągły atak i obrona swoich złych uczynków - a przede wszystkim! brak samokrytyki to idealne połączenie, aby opisać człowieka, któremu chciałoby się pomóc, ale jest tak zaślepiony własną osobą, że nie chce tej pomocy przyjąć, ba! -> nawet jej nie zauważa, i twierdzi, że chcemy mu zrobić na złość i skrzywdzić jego. Świat oszalał.

Ej, wiecie co - tyle bym chciała napisać, bo siedzi we mnie tyle słów, co by można było skierować do takiego człowieka, ale najzwyczajniej w świecie - szkoda moich nerwów i czasu.
    PS. Uważam, że wszystkie te wątki (3) zostały założone przez jedną osobę.
    PPS. Bez odbioru

Zobacz inne dyskusje