Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Neurologia - forum dla rodziny i pacjenta

(4)

Neurologia. Forum dla rodziny i pacjenta

Temat: śpiączka mózgowa (2)

• 28-03-2007 11:00:00

Mój mąż w lutym 2007 r miał wypadek samochodowy - ma 32 lata. Ma uszkodzone mózgowie, zapalenie opon. Obecnie jest w śpiące mózgowej. Szukam dla niego dobrej kliiki, lub ośrodka rehabilitacyjnego w którym mógłby sie wybódzić. Lekarze rokuja mu pomyślne wybudzenie. Ma otwate oczy, rusza głowa, porusza rekoma,i palcami u nóg, ma niezastałe mięśniei poniewaz jest rehabiliyowany przez rehabilitantkę. Nie ma odlezyn i co najważniejsze mamy z nim jakiś mały kontakt. Ale musimy pilnie dla niego znaleść jakies inne miejsce niz szpital. Może ktoś zna jakieś miejsce dzie przyjmują takich ludzi bo nigdzie go niechcą. Bardzo też prosze o kontakt inne osoby, które były w śpiącce a wyszły, poniewąż potrzebuje samam porozmawiać i zrozumieć ten stan. Podaje sówj email lucyna.siwek@wp.pl

Ostatnia edycja: 28-03-2007 11:00:00
  • Reklama

• 04-06-2008 19:32:00

Witam pisze aby wlac w twe serce wiare i nadzieje.Dwa tygodnie temu wybudzilem sie z śpiączki mózgowej trwala 2 tygodnie ale sie udalo.Obecnie jestem juz zdrowy tak twierdza moi lekarze i ja sie tak czuje tak wienc serca w gore

Ostatnia edycja: 04-06-2008 19:32:00

Zobacz inne dyskusje

• natdym6@o2.pl
    Wątek: wazne
    ...
  • Drodzy, mam problem ze znalezieniem miejsca na rehabilitacji dla taty, ktory jest po dwukrotnym...
  • margaret19882
    Witam, mam 26 lat i od kilku miesięcy mam problem z zawrotami głowy. Wcześniej...
  • asia201092
    Witam.W poniedziałek mój chłopak miał wykonaną operację...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/MYA12215_kobieta_dziecko_mama_corka_nauka_zabawa_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesWybrane metody wspomagania...
    Wprowadzenie w terapii dziecka autystycznego alternatywnych metod...
    Twoja sugestia