Zaloguj
Reklama

Forum: Neurologia - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: śpiączka farmakologiczna (20)

 • śpiączka farmakologiczna
  Początkujący
  Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
  Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
   Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
   Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
   Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
   Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
   Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
   VIP - więcej niż 6001 postów

  Witam!! Moj siostrzeniec ma 5 lat i w piatek zaksztucil sie slina i stanelo mu serce, naszczecie ojciec go uratowal i na czas przyjechalo pogotowie ! Od piatku jest w stanie spiaczki farmokologicznej ! Lekarze po zrobieniu szczegolowych badan wykrili zapalenie pluc,ale nie wykrili bakteri ktora mogla spowodowac jego ciezki stan, mowia ze jest bardzo zle ! Stan niby jest stabilny, ale wystarczy chwila zeby znow bylo strasznie zle ! Czy ludzie dluga sa w stanie takiej spiaczki i czy rozumieja co sie do nich mowi ? Szukam ludzi ktorzy obudzili sie z tej spiaczki !

  Prosze o kontakt pod moj numer gg:7090779

  Dziekuje

  Ostatnia edycja:
 • śpiączka farmakologiczna

  Śpiączka farmakologiczna jest wywoływana sztucznie przez leki. Co ułatwia lekarzom leczenie. I to lekarze decydują kiedy rozpoczną wybudzanie i przerwanie podawanie tego leku..

  Co innego jest ze zwykłą śpiączką, bo taka może trwać kilka dni, miesięcy, albo lat. I tu trzeba mówić od tej osoby, nawoływać ją aby się obudziła.

  Ostatnia edycja:
 • śpiączka farmakologiczna

  zapraszam na forum: www.forumneurologiczne.pl/forum/vt,33,102,24328  tam jest wszystko o śpiączce - sposoby na wyzwanie z niem, pielęgnacji, rehabilitacji itd, mnóstwo istotnych informacji, porad, wparcia.

  Ostatnia edycja:
 • Reklama
 • śpiączka farmakologiczna

  witam .Czy jest normalne że osoba przebywająca w śpiączce farmakologicznej kontaktuje się z otoczeniem tzn. ruchem głowy odpowiada na pytania i rusza ręką. Proszę o odpowiedz.

  Ostatnia edycja:
 • śpiączka farmakologiczna

  Witam.
  Moja bliska koleżanka miała wypadek,ma poobijane płuca,pęknięta klatkię była operowana na kręgosłup i 2 doby była nieprzytomna .Gdy się wybudziła stan się bardzo pogorszył nie mogła sama oddycha i lekarze wprowadzili ją w śpiączkie farmakologiczną.Stan jest krytyczny proszę mi powidziec czy Ona ma jakąś szanse?

 • śpiączka farmakologiczna

  Może mieć szanse, jeżeli nie będzie miała dodatkowych powikłań. Ważne jest także czy głowa była cała.Śpiączka pomaga dojść organizmowi do siebie.Czyli głowa do góry zawsze trzeba mieć nadzieję.

 • śpiączka farmakologiczna

  Dzięki
  Co do obrażeń głowy to nie miała żadnych,nadal jest w śpiączce,ale teraz boimy się aby nie dostała zapalenia płuc.

 • śpiączka farmakologiczna

  moj brat został zabrany na Ojom w bardzo cięzkim stanie, podejrzewaja u niego wirusa ah1n1 ale do konca nie widomo poniewaz jeden wynik wyszedł ujemny a drugi dodatni czekamy teraz na trzeci wynik testu, od wczoraj jest w śpiaczce farmakoloficznej poniewaz miał kłopoty z oddychaniem i dusił sie ma włozona tez jakas rurke, podaja mu tez juz leki przciwko grypie ale stan jest ciezki, czy on ma sznse ?

  Angelika

 • śpiączka farmakologiczna

  moja mama przed wigilią przewruciła się zrobiono jej prześwietlenie w szpitalu nic nie wykazało wróciła do domu czuła się dość dobrze ale w drugi dzień świąt zaczęła ją boleć głowa straciła przytomność pogotowie zabrało ją do szpitala i została operowana miała krwiaka śródmózgowego jej stan lekarze oceniają jako bardzo ciężki i jest już pięć dni w śpiączce CZY MAMA SIĘ OBUDZI

 • śpiączka farmakologiczna

  Mój ojciec też jest w śpiączce farm. ma ropne zapalanie płuc i oskrzeli oraz miał operacje. Została wymieniona zastawka w głowie-ma wodogłowie. Jest w bardzo ciężkim stanie, ale wierze, że wszystko będzie OK.

  Czy wiesz, że za każdą dodaną wypowiedź otrzymujesz punkty w rankingu użytkowników?
Zobacz inne dyskusje