Serwisy Medforum
Reklama

Forum: Neurologia - forum dla rodziny i pacjenta

(4)

Neurologia. Forum dla rodziny i pacjenta

Temat: śmierć pnia mózgu (2)

• śmierć pnia mózgu
    13-07-2008 08:03:00

mój dziadek od ok 30 godz jest w śmierci klinicznej (śmierć pnia mózgu), ale serce jeszcze pracuje tyle godz choć ma zastawkę serca, bajpasy itd. czy jest jeszce jakakolwiek szansa, zeby mu pomóc?może zagranicą nawet, w polsce, zeby gdziekolwiek go przewiezc i pomoc mu?

Ostatnia edycja: 13-07-2008 08:03:00
  • Reklama
  • śmierć pnia mózgu
    13-07-2008 19:48:00

niestety smierc pnia mozgu to koniec teraz decyzja rodziny i lekarzy kiedy odpiac od respiratora

Ostatnia edycja: 13-07-2008 19:48:00
    Czy wiesz, że za każdą dodaną wypowiedź otrzymujesz punkty w rankingu użytkowników?

Zobacz inne dyskusje

• Komentarze do: Zawroty głowy - przyczyny, objawy, diagnoza i leczenie najczesciej rano niemoge wstac z lozka bo sie przewracam i trwa to caly dzien w pacy mam...
  • alzheimer WitamPostanowiłam napisac tu, gdyz juz nie bardzo wiem co robic. Sytuacja dotyczy mojego...
  • jolziom
    Pieczenie od potylicy po czoło i ucisk gałek ocznych Mam 25 lat i od ok 7 lat mam duży problem. Zaczęło się od lekkich...
  • monika89495
    Proszę o pomoc w interpretacji wyniku badania rezonansu magnetycznego. Dzień dobry, mam 20 lat, a łącznie od jakichś 6 cierpię na bóle...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/brain_highres_1_mozg_zwoje_mysli_czqaszka_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesStwardnienie rozsiane - definicja,...
    W chorobie tej mamy do czynienia z rozsianym uszkodzeniem...