Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Neurologia - forum dla rodziny i pacjenta

(4)

Neurologia. Forum dla rodziny i pacjenta

Temat: śmierć pnia mózgu (2)

• śmierć pnia mózgu
    13-07-2008 08:03:00

mój dziadek od ok 30 godz jest w śmierci klinicznej (śmierć pnia mózgu), ale serce jeszcze pracuje tyle godz choć ma zastawkę serca, bajpasy itd. czy jest jeszce jakakolwiek szansa, zeby mu pomóc?może zagranicą nawet, w polsce, zeby gdziekolwiek go przewiezc i pomoc mu?

Ostatnia edycja: 13-07-2008 08:03:00
  • Reklama

• śmierć pnia mózgu
    13-07-2008 19:48:00

niestety smierc pnia mozgu to koniec teraz decyzja rodziny i lekarzy kiedy odpiac od respiratora

Ostatnia edycja: 13-07-2008 19:48:00
    Czy wiesz, że za każdą dodaną wypowiedź otrzymujesz punkty w rankingu użytkowników?

Zobacz inne dyskusje

• Komentarze do: Młodzieńcze zapalenie skórno - mięśniowe Osoby zaintersowane leczeniem zapalenia skórno-mięśniowego zapraszamy do...
  • Noworodek 3-tydz, czy ok? Witam, mam taka obserwacje i w zwiazku z tym pytanie. Otoz u mojego 3-tyg malenstwa obserwuje:-...
  • Niemowle po śpiączce farmakologicznej Witam,mój 5 miesięczny synek przeszedł ostre zapalenie oskrzeli. Trafil na...
  • cherrylady
    Kilkuminutowa aura nie poprzedzająca migreny Od kilku dni miewam aury po których nie następuje migrena, trwają kilka minut i...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/oddzial_geriatryczny_opieka_nad_osoba_starsza_panthermedia_a9318676_cr-W300H200.jpgFot. PantherstockOtępienie z ciałami Lewy’ego
    Otępienie z ciałami Lewy’ego (DLB, ang. dementia with Lewy...
    Twoja sugestia