Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Neurologia - forum dla rodziny i pacjenta

(4)

Neurologia. Forum dla rodziny i pacjenta

Temat: śmierć pnia mózgu (2)

• 13-07-2008 08:03:00

mój dziadek od ok 30 godz jest w śmierci klinicznej (śmierć pnia mózgu), ale serce jeszcze pracuje tyle godz choć ma zastawkę serca, bajpasy itd. czy jest jeszce jakakolwiek szansa, zeby mu pomóc?może zagranicą nawet, w polsce, zeby gdziekolwiek go przewiezc i pomoc mu?

Ostatnia edycja: 13-07-2008 08:03:00
  • Reklama

• 13-07-2008 19:48:00

niestety smierc pnia mozgu to koniec teraz decyzja rodziny i lekarzy kiedy odpiac od respiratora

Ostatnia edycja: 13-07-2008 19:48:00
    Czy wiesz, że za każdą dodaną wypowiedź otrzymujesz punkty w rankingu użytkowników?

Zobacz inne dyskusje

• stokrotka246
    czy to cos powaznrgo? Badanie MR kregoslupa szyjnego.Sekwencje echa spinowego i gradientowego,obrazy T 1 i T 2...
  • Ucisk po prawej stronie głowy Witam.Od mniej więcej wakacji odczuwam taki dziwny ucisk w głowie. Ciężko...
  • szymon0791
    problem ze wzrokiem, samopoczuciem - nerwica, neurologia ? Witam, nie wiem gdzie do końca umieścić ten post, gdyż nie wiem czy moje...
  • Komentarze do: Drętwienie rąk - problem neurologiczny ? witam od 3 lat pracuje na florze przy zimnych kwiatach od jakiegoś miesiąca odczuwam...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/panthermedia_lekarz_stetoskop-W300H200.jpgFot. PantherstockStwardnienie rozsiane - przyczyny...
    Teorie powstawania chorobyW chwili obecnej dominują trzy...
    Twoja sugestia