Serwisy Medforum
Reklama

Forum: Neurologia - forum dla rodziny i pacjenta

(4)

Neurologia. Forum dla rodziny i pacjenta

Temat: śmierć pnia mózgu (2)

• śmierć pnia mózgu
    13-07-2008 08:03:00

mój dziadek od ok 30 godz jest w śmierci klinicznej (śmierć pnia mózgu), ale serce jeszcze pracuje tyle godz choć ma zastawkę serca, bajpasy itd. czy jest jeszce jakakolwiek szansa, zeby mu pomóc?może zagranicą nawet, w polsce, zeby gdziekolwiek go przewiezc i pomoc mu?

Ostatnia edycja: 13-07-2008 08:03:00
  • Reklama
  • śmierć pnia mózgu
    13-07-2008 19:48:00

niestety smierc pnia mozgu to koniec teraz decyzja rodziny i lekarzy kiedy odpiac od respiratora

Ostatnia edycja: 13-07-2008 19:48:00
    Czy wiesz, że za każdą dodaną wypowiedź otrzymujesz punkty w rankingu użytkowników?

Zobacz inne dyskusje

• Niedokrwienny udar mózgu Witam. Moja mama miesiąc temu przeszła udar mózgu niedokrwienny. Jednak, jak...
  • Dyskopatia kręgosłupa szyjnego - objawy i wyniki rezonansu Dzień dobry.Mam 25 lat. Przedstawiam wyniki rezonansu magnetycznego. Moje objawy to...
  • mark_cnk
    Ból szyi, mrowienie, sztywność. Witam od dłuższego czasu meczy mnie ból szyi. Ból występuje w...
  • ania197204
    Przepuklina kręgosłupa Witam.Proszę o pomoc.....Leczę się u neurologa,miałam zrobiony rezonans...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/uklad_nerwowy_neuron_istock_000003418048large_cr-W300H200.jpgFot. iStockDziedziczna neuropatia nerwu...
    Dziedziczna neuropatia nerwu wzrokowego Lebera jest chorobą...