Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Neurologia - forum dla rodziny i pacjenta

(4)

Neurologia. Forum dla rodziny i pacjenta

Temat: śmierć pnia mózgu (2)

• śmierć pnia mózgu
    13-07-2008 08:03:00

mój dziadek od ok 30 godz jest w śmierci klinicznej (śmierć pnia mózgu), ale serce jeszcze pracuje tyle godz choć ma zastawkę serca, bajpasy itd. czy jest jeszce jakakolwiek szansa, zeby mu pomóc?może zagranicą nawet, w polsce, zeby gdziekolwiek go przewiezc i pomoc mu?

Ostatnia edycja: 13-07-2008 08:03:00
  • Reklama

• śmierć pnia mózgu
    13-07-2008 19:48:00

niestety smierc pnia mozgu to koniec teraz decyzja rodziny i lekarzy kiedy odpiac od respiratora

Ostatnia edycja: 13-07-2008 19:48:00
    Czy wiesz, że za każdą dodaną wypowiedź otrzymujesz punkty w rankingu użytkowników?

Zobacz inne dyskusje

• Ciężkie zapalenie opon mózgowych Dzień dobry, Mój ojciec dostał bardzo ciężkiego bakteryjnego...
  • Wynik EEG i TK+angio 8 latki - pomocy Witam serdecznie, na ***dzień dobry*** zaznaczę, że nie jesteśmy rodzicami...
  • Badanie MR głowy z kontrastem- proszę o pomoc Witam, czekam na badanie histopatologiczne guza.Mam pytanie. Czy na podstawie, badania MR,...
  • torbiel pajęczynówki pzu WitamTorbiel pajęczynówki 10/10/5,5 cm . Silne objawy zewnętrzne. Operacja...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/mozg_panthermedia_847859_cr-W300H200.jpgFot. PantherstockWstrząśnienie mózgu
    Wstrząśnienie mózgu definiowane jest jako szereg...
    Twoja sugestia