Serwisy Medforum
Reklama

Forum: Neurologia - forum dla rodziny i pacjenta

(4)

Neurologia. Forum dla rodziny i pacjenta

Temat: RTG kregoslupa L-S (1)

• RTG kregoslupa L-S
    07-06-2010 20:27:49

prosze wyjasnic co to oznacza taki opis RTGmiany zwyrodnieniowe w odc. L-S kregoslupa w postaci zwezenia tarczy m-komorowej L5-S1 ze zmianami przeciazeniowymi w odpowiednich stawach m-kregowych.Przewezenie tarczy m-komorowej Th12,L1-12 z osteofitoza krawedziowa odpowiednich trzonow kregowych. Zwapnienie w rzucie miednicy mniejszej po str. lewej-najprawdopodobniej zwapniale wezly chlonne

Czy wiesz, że za każdą dodaną wypowiedź otrzymujesz punkty w rankingu użytkowników?

Zobacz inne dyskusje

• Komentarze do: Czym jest Anomalia Kimmerlego? Zazwyczaj ta choroba jest wrodzona i nie do ''wyleczenia'' przepisywane są rehabilitacje i...
  • Ból głowy po uiderzeniu Witam,Mam 24 lata. Uderzyłem się wczoraj w głowę. Nie mocno. Lekko. Dzisiaj...
  • Dyskopatia kręgosłupa szyjnego - objawy i wyniki rezonansu Dzień dobry.Mam 25 lat. Przedstawiam wyniki rezonansu magnetycznego. Moje objawy to...
  • Uczucie ciężkości głowy i lekkie zawroty głowy Od ponad pół roku borykam się z problemami zdrowotnymi, których mam...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/mya10997_kobieta_skora_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesPodział zaburzeń czucia
    W przypadku uszkodzenia nerwu obwodowego charakterystyczne są...