Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Neurologia - forum dla rodziny i pacjenta

(4)

Neurologia. Forum dla rodziny i pacjenta

Temat: RTG kregoslupa L-S (1)

• 07-06-2010 20:27:49

prosze wyjasnic co to oznacza taki opis RTGmiany zwyrodnieniowe w odc. L-S kregoslupa w postaci zwezenia tarczy m-komorowej L5-S1 ze zmianami przeciazeniowymi w odpowiednich stawach m-kregowych.Przewezenie tarczy m-komorowej Th12,L1-12 z osteofitoza krawedziowa odpowiednich trzonow kregowych. Zwapnienie w rzucie miednicy mniejszej po str. lewej-najprawdopodobniej zwapniale wezly chlonne

Czy wiesz, że za każdą dodaną wypowiedź otrzymujesz punkty w rankingu użytkowników?

Zobacz inne dyskusje

• stokrotka246
    prosze o interptetacje wyniku RMkregoslupa szyjnego Badanie MR kregoslupa szyjnego.Sekwencje echa spinowego i gradientowego,obrazy T 1 i T 2...
  • Padaczka Skroniowa...? Witajcie. Na wstępie tego postu chciałbym się przedstawić. Jestem Mateusz i...
  • linkaaa4
    boję się, że TK coś wykaże :( Mam 27 lat, od ponad roku niemal codzienne bóle głowy. Od jakiegoś czasu boli...
  • raf32
    MEDYCYNA SIE ROZWIJA... Na szczęście medycyna się rozwija. Już takie drzenie samoistne, jakie mam w...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/kobieta_starszy_mezczyzna_dlon_panthermedia_3845270_cr-W300H200.jpgFot. PantherstockOtępienie
    Co to jest otępienie?Otępienie to objaw choroby mózgu,...
    Twoja sugestia