użytkowników online: 3164

Neurologia - forum dla rodziny i pacjenta

Najnowsze na forum
Oceń forum: 
 (4.0)
      Neurologia. Forum dla rodziny i pacjenta
       O grupie Forum  Wiadomości (574) Artykuły (61) Porady (15) Społeczność (1202) Szukaj  

Forum - Neurologia - forum dla rodziny i pacjenta

Rehabilitacja kręgosłupa - opinie
      smilefrownbiggrinwinkeekcoolconfusedrazzmadarrowexclaimevilcrycheesygrin
      Nie chcesz wpisywać KODU? Nie chcesz być anonimowy?
      Zaloguj się lub stwórz konto w serwisie.

Ostatnie posty w wątku: Rehabilitacja kręgosłupa - opinie

• Data dodania: 17.04.2014 17:15

Rehabilitacja Warszawa - Dyskopatia
      Mój mąż ma zdiagnozowaną przepuklinę odcina lędźwiowego skierowano go już na operację. Ale w między czasie dostaliśmy kontakt na rehabilitacje w Warszawie (ostatnio deska ratunku) Okazało się, że operacja nie jest koniecznie, bo odpowiednie ćwiczenia z zabiegami z TERAPII MANUALNEJ pomogły. Dostaliśmy namiar na Rehmedis w Warszawa Aleje Jerozolimskie 91 www.rehmedis.pl tel. 609 84 44 44
      Polecam byliśmy pod wrażeniem wiedzy i kompetencji jaką można zauważyć już podczas pierwszego spotkania.

• Data dodania: 17.04.2014 14:26

Polecam serdecznie Pana Rafała Leszcza! Bardzo mi pomógł w bólach stawowych, które nie dawały mi spokoju przez kilka lat!

Dla zainteresowanych: ortomed.waw.pl wink

• Data dodania: 20.03.2014 11:14

Ja korzystam z Medical Fitness opiekuję się mną Pan Piotr i jestem dobrej myśli tutaj można zobaczyć stronę http://www.medical-fitness.com.pl/fizjoterapia.html

• Data dodania: 18.03.2014 22:08

Krojanty- fakt ośrodek najlepszy a ceny ?
      Proszę sprawdzić na ich stronie!powalające!!!

wiesia

• Data dodania: 18.03.2014 20:13

Pomogły mi przy bólach zestawy ćwiczeń i wizyty domowe masażysty z Poznania. Natrafiłem w necie na ekipę bardzo dobrych specjalistów, którzy naprawdę pomagają. Mają ogromną wiedzę i empatyczne podejście do pacjentów. Podaję numer telefonu jakby ktoś potrzebował: 723 941 316.

Podobne dyskusje

Ankieta

Jak się uspokajasz?

Konkurs na forum
      Konkurs tematyczny