użytkowników online: 155

Neurologia - forum dla rodziny i pacjenta

Najnowsze na forum
Oceń forum: 
 (4.0)
      Neurologia. Forum dla rodziny i pacjenta
       O grupie Forum  Wiadomości (574) Artykuły (61) Porady (15) Społeczność (1201) Szukaj  

Forum - Neurologia - forum dla rodziny i pacjenta

mikrogruczolak przysadki mózgowej
      smilefrownbiggrinwinkeekcoolconfusedrazzmadarrowexclaimevilcrycheesygrin
      Nie chcesz wpisywać KODU? Nie chcesz być anonimowy?
      Zaloguj się lub stwórz konto w serwisie.

Ostatnie posty w wątku: mikrogruczolak przysadki mózgowej

• Data dodania: 18.12.2007 17:44

witajcie dziewczyny. niedawno dowiedzialam sie ze ma pcos, hiperprolaktynemie. Ginekolog skierowal mnie na badania do okulisty poniewaz nosze okularki i musze zrobic koniecznie badania z zakresu pola widzenia. ide na nie w czwartek, az sama sie boje tego wyniku. Mam nadzieje ze nie bede miala guza przysadki mozgowej tzw, mikrogruczolaka, chociaz znajac moje szczescie pewnie bede go miala. Nie wiem nawet jakie sa objawy tej choroby... pozdrawiam

edytowano: 18.12.2007 17:44
      • Data dodania: 21.11.2007 21:25

Witam

Mikrogruczolaka przysadki mózgowej stwierdzono u mnie około 9 lat temu. Od tamtego czasu przyjmuję lek Norprolac 75 mg. Wynik prolaktyny w zależności od przyjmowania leku wynosi od 50 do 5000 ( tyle mam na chwilę obecną). Badania MRI wykazywały mikrogruczolakaprzysadki . Dzisiaj odebrałam kolejne badanie, w którego opisie było napisane ze znakiem zapytania: rowek korowy? zmiana naczyniopochodna? do weryfikacji badaniem w sekwencji Flair. Czy ktoś może mi powiedzieć co to oznacza?

pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź Violetta

edytowano: 21.11.2007 21:25

Podobne dyskusje

Ankieta

Leki uspokajające - kiedy pojawia się uzależnienie?

Konkurs na forum
      Konkurs tematyczny