użytkowników online: 3217

Nerwica, fobia i inne zaburzenia lękowe

Najnowsze na forum
Oceń forum: 
 (3.2)

Lęk, fobia, nerwica, niepokój strach i napięcie

O grupie Forum  Wiadomości (49) Artykuły (14) Społeczność (199) Szukaj  

Forum - Nerwica, fobia i inne zaburzenia lękowe

glassofobia - lęk przed wystąpieniami publicznymi
      smilefrownbiggrinwinkeekcoolconfusedrazzmadarrowexclaimevilcrycheesygrin
      Nie chcesz wpisywać KODU? Nie chcesz być anonimowy?
      Zaloguj się lub stwórz konto w serwisie.

Ostatnie posty w wątku: glassofobia - lęk przed wystąpieniami publicznymi

• Data dodania: 22.11.2013 21:57

Cześć, jestem 13-latkiem gdy miałem mówić wierszyk serce waliło mi, ręce mi drżały, popłakałem się .Śmieją się ze mnie do dziś evil

• Data dodania: 14.10.2013 09:07

Wczoraj znalazłem ten link. Trzeba przyznać, że dosyć ciekawa strona. http://www.projektsukces.pl/nlp-fobia-spoleczna.html

• Data dodania: 27.06.2013 14:31

Czytając te wypowiedzi widzę, że nie jestem sam. Choć większość piszących to uczniowie lub studenci, ja jestem samorządowcem i krew mnie zalewa jak mam wystąpić publicznie, czy odczytać tekst. Może odezwą się inni samorządowcy i opowiedzą jak dają radę w takich sytuacjach. Możę jakieś leki uspokajające czy coś? Pozdrawiam.

• Data dodania: 12.06.2013 20:13

A może AUTYZM oni w domu najlepiej się czują geniusze a jak z domu mają wyjśc to biegunka lub gorączka .Ja WAM mówię z takim rówieśnikiem ale niepełnosprawnym intelektualnie spróbujcie poprzebywac i myślec za niego i ciągle mówic upominac i odpowiadac mu na pytania to pozbędziecie się wszystkich fobi,poważnie mam dziecko niepełnosprawne intelektualne z cehami autyzmu i właśnie się boi na zewnątrz domu a w domu to diabełek wcielony 18 lat .O REIN MENA sobie pooglądajcie .Mieszkacie na Górnym Śląsku to to się zgłoście pospacerowac z takimi ludżmi oni czekają i koledzy życzliwi są im potrzebni jak powietrze.

• Data dodania: 21.05.2013 21:04

Witam.
      Poszukujemy chętnych glassofobiaków na warsztaty, dzięki którym poznamy metody oswojenia tremy. Warsztaty te odbywałyby się w Krakowie, w grupie 7-10 osobowej. Jeżeli ktoś jest chętny, aby zmienić swoje życie i stanąć twarzą w twarz ze swoją słabością, to dajcie znać. Mój adres kasiulka28.28@o2.pl
      pozdrawiam

Podobne dyskusje

Ankieta

Leki uspokajające - kiedy pojawia się uzależnienie?

Konkurs na forum
      Konkurs tematyczny