Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Neurologia - forum dla rodziny i pacjenta

(4)

Neurologia. Forum dla rodziny i pacjenta

Temat: przepływ krwi w tętnicach... (3)

• Początkująca
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    11-03-2009 17:42:00

przepływ krwi przyśpieszony i turbulentny.Nadmierna gra naczynioruchowa[wzrost tonusu naczyniowego]Taki wynik odebrałam robiąc przepływ krwi w tętnicach mózgowych.Bardzo proszę mi powiedziec czy jest to w jakis sposób niebezpieczne czy raczej nie ma sie czym martwic.
    [addsig]

Ostatnia edycja: 11-03-2009 17:42:00

kamusia

• 03-10-2012 19:02:25
    isiarogalik 2009-03-11 17:42:00 przepływ krwi przyśpieszony i turbulentny.Nadmierna gra naczynioruchowa[wzrost tonusu naczyniowego]Taki wynik odebrałam robiąc przepływ krwi w tętnicach mózgowych.Bardzo proszę mi powiedziec czy jest to w jakis sposób niebezpieczne czy raczej nie ma sie czym martwic.[addsig]
  • 03-10-2012 20:16:07

Mam watpliwosci, czy ktos nawiaze ze mna rozmowe, wszak postzamieszczony dzisiaj ma 3 lata, jednak chce porozmawiac bo temat jest mi bliski, dzisiejszej nocy bylam wybudzona ze snu przez ten tonus naczyniowy . Jezeli Isiu mozesz to odezwij sie na " zywo " a nie poprzez wklejanie postu z 2009 roku.

Zobacz inne dyskusje

• Tutaj można poczytać o objawach i leczenie wstrząśnienia mózgu:...
  • EWELINAz
    Czy ma ktos zdiagnozowana teżyczke?od 3 lat chodze po lekarzach badam glowe,poniewaz mam...
  • stanis
    Wątek: MR GŁOWY
    Proszę o interpretację wyniku MR głowy.dane do skierowania: wybudzający...
  • Witam!Jestem studentką psychologii i zwracam się z ogromną prośbą do...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/zaburzenia_lekowe_nerwice_ex_b11_officea-18-W300H200.jpgFot. medforumWodniaki podtwardówkowe
    Wodniaki podtwardówkowe są to otorbione zbiorniki płynu...
    Twoja sugestia