Zaloguj
Reklama

Forum: Neurologia - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: POŻEGNANIE (11)

• POŻEGNANIE
    Treść zablokowana przez moderatora
  • POŻEGNANIE
    Gość
  • POŻEGNANIE
    Gość

Zamiast robic z siebie cierpietnice powinnas przeprosic osoby ktorym wyrzadzilas krzywde, tym ktore z twojego powodyu odeszly a byly niezastapione w swoich cennych poradach.
    Powinnas przeprosic matke dziecka ktora cierpiala przez ciebie, gdyz wbilas jej noz w plecy, twierdzac, ze jej dziecko z padaczka bedzie gorzej rozwijac sie.
    Powinnas przeprosic chlopaka, ktory prosil o porade w watku " jak skutecznie popelnic samobojstwo", a co dostal od ciebie ?
    nie 28 6-6-13 19:01 psychiatria dla rodziny i pacjenta zaleca "nie zniechecaj sie do utraty wlasnego zycia-nie warto". Nareszcie Medforum pozbylo sie ciebie, otrzymalas trzykrotnie upomnienie, co wiaze sie z wyrzuceniem z Medforum
    Tutaj nie zegnaj sie masz prywatne kontakty do swoich kolesiow., a na kawie i herbacie na foziku, tancza, ciesza sie, nikt nie zaluje ciebie idz tam poczytaj, mieli wszyscy ciebie dosc .Zbyt wiele zla uczynilas na forum

• Reklama
  • POŻEGNANIE
    Gość
    nie28 2013-06-07 13:29:32 Chciałam się oficjalnie pożegnać z wszystkimi użytkownikami Medforum.

Dziękuję za niecałe 3 lata, które tu spędziłam. Nie spędzę z Wami 30.

Dziękuję Ewie, Iwonie, KajaV, Traperowi, Raf, Iza, Jola oraz nowo poznanym osobom.

Rozwijajcie się tutaj i nie poddawajcie.
    Ja już nie mam dalszej ochoty na walkę z gośćmi i oficjalnie odchodzę z portalu. Wolę sama odejść niż dostanę od portalu wiadomość ze usuną mi konto.

Trzymajcie się ciepło i bądźcie zawsze sobą.

Z pozdrowieniami Wasza
    Formuowiczka

No wkoncu jakas mądra przemyslana decyzja FORUMOWICZKO oto metamorfoza Nie28 zmienila sie w Forumowiczke
  • POŻEGNANIE
    Gość

Nie28, czy jak się podpisałaś Formuowiczka, nie czuj się kozłem ofiarnym, bo przez swoją zaciętość jesteś tu gdzie twoje miejsce, zapracowałaś sobie przez te 3 lata działalności na forum.

Odchodząc, powinnaś przeprosić osoby, którym wyrządziłaś krzywdę, tą pisaną na forum.
    Ja nie będę się powtarzać, widzę, że wcześniej gość wymienił.

I na koniec, gdybyś umiała pracować z pozostałymi osobami na forum, gdyby ostatnie zdanie nie należało do ciebie, nie byłoby takiego problemu jaki powstał.
    Zawsze szukałaś harcerzyków, którzy będą cię bronic, więc miej pretensje do nich, że cię tu nie ma.

Życzliwa

• POŻEGNANIE
    Gość

Zero wiedzy i samokrytycyzmu u nie28,żeby ubiegać się o funkcję moderatora na Neurologii i Psychiatrii jak sie wręcz ludziom przez glupotę szkodzi,narcyzm,nie potrafi nie 28 żyć w zgodzie z grupą,zawsze musi jej być na wierzchu.

• POŻEGNANIE
    Gość

O właśnie,nie 28 to NARCYZ zapatrzony w siebie i nie przyjmuje jak popelni błąd słowa zdrowej krytyki-zaraz wielka obraza!NARCYZ nie potrafi zyć w grupie,on żyje sam dla siebie!

• POŻEGNANIE
    Gość

Wiem, ze tutaj zagladasz, majac nadzieje, ze zleca sie tutaj ptaszki, wedrownicy, etc, z twojego koleczka wzajemnej adoracji stajac w twojej obronie i atakujac gosci .
    Daje tobie nie 28 ostatnia rade, przepros tych wszystkich ktorych radzilas potraktowac wyrwanymi sztachetami z plotow innej moderatorce ( tam gdzie czarna robota)

nie28 29.1.2012 watek " jak zlagodzic objawy migreny"

" mnie nie bedzie jutro,jakby cos sie dzialo, przeganiaj gosci kijem"

Metody przypominajace goralskie wesela.

• POŻEGNANIE
    Gość

Ach!co za szkoda ze nie doszedl do skutku anons towarzysko-matrymonialny nie 28,wylali ją po prostu a ona chciala bliżej zapoznać Gosci!
    może którys by ją wychował na ludzi i do ludzi?

• POŻEGNANIE
    Gość
Zobacz inne dyskusje