Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Neurologia - forum dla rodziny i pacjenta

(4)

Neurologia. Forum dla rodziny i pacjenta

Temat: POMOCY !!!!!!!!!! (3)

• Początkująca
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    26-05-2010 13:29:37

Jestem z Rudy Śląskiej...Niech mi ktoś poda namiary na jakiegokolwiek specjalistę który by zdiagnozował moją chorobę. Prawie 2 lata silne bóle głowy każdy dzień-ani dnia ulgi tj.oczodoły,skronie,boki czyli napięciowy przewlekły,potylica,kark-wszystko w nim strzela nie mogę głowy przechyli do przodu.Następnie stawy szczękowo-skroniowe,noszę od ortodonty szynę na dolną szczękę oraz bolą ramiona,silny ból mięśni górnej części pleców,bardzo często prawy nadgarstek na kilka dni,STAWY CAŁEGO CIAŁA,mięśnie dłoni,całe ręce,kręgosłup lędźwiowy,pośladki-mięśnie i dziennie rwanie stóp i całych nóg.Po godzinie chodzenia godzina leczenia.Potężne zmęczenie po każdej przespanej nocy a ostatnio doszło kołatanie serca i bóle żołądka.Byłam u ok.21 różnych specjalistów. Masa maści,lekarstw,zastrzyki,krioterapia,akupresura,akupunktura,bańki,zioła,pole elektromagnetyczne itd.itp.Każdy ruch a najmniejszy stres potęgują ból a ruch mam i będę miec bo mam duże mieszkanie,6 zwierzątek domowych,2 wspaniałych chłopców 5 i 7 lat a wiosna lato duży ogród.Czy te wszystkie objawy to nerwica tak jak większośc lekarzy mówi czy choroba na F ??? Przecież nie mogę byc chora na wszystko?!?!?! Wszystkie badania super oprócz stawów szczękowo-skroniowych i coś tam z zatokami,za mało magnezu i potasu.PROSZĘ PILNIE O POMOC. Jestem u kresu załamania nikt mi nie wierzy że mnie cokolwiek boli-nawet RODZINA.

DAGMARA

DAGMARA

• 01-06-2010 08:25:39

Dagmaro - nie poddawaj się. masz dla kogo żyć, zdrowiej dla swoich chłopców. Lecz się po kolei, zacznij od uzupełnienia tego czego brakuje - potasu i magnezu. Dalej wylecz zatoki i zdejmij szynę? - rozumiem że to taki aparat na zęby?. Ona może powodować u ciebie nacisk na nerwy i dawać niekorzystne objawy. Poza tym możesz mieć uczulenie na materiał z którego zrobiona jest szyna.
    Też miałam problem z zatokami, powodowało to u mnie ogromne zmęczenie, bóle od głowy do stóp. Po wyleczeniu zatok to u mnie ustąpiło. Powodzenia

• Reklama

• Początkująca
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    03-08-2010 11:52:12

Pisałam swoją skróconą historię 26.05.2010r.Bardzo dziekuje wam kobietki za odpisy...
    Niestety nie posiadam komputera,nie bede na bierzaco-przepraszam.a oto w skrocie odpowiedz na to co mi napisalyscie lub pytalyscie..
    uzupelniam magnez,potas i nic...szynę mialam przepisana przez lekarza ORTODONTE to taki plastik na dolna szczeke,ponoc miala pomoc w bolach glowy,szczeki i karku...wiec szkoda wieliej kasy bo znow nic.
    Na zatoki dostalam antybiotyk,krople i odpowiedz ze taki rodzaj bólu glowy z jakim przyszlo mi się budzic i zasypiac dzien po dniu nie są powodem zatok.KONIEC.I DO DOMU.
    BORELIZA wynik ok.A do krakowa mam 2 godziny autem którego nie posiadam w jedna strone i 2 godziny z powrotem.nie mam w tej chwili sily fizycznej na taki wyjazd,narazie dzieki za mozliwosc namiarow na doktora Dryczka.
    Ledwo co przynosze zakupy i to z torba na kolkach.
    U reumatologa i neurolaga tez bylam,zaden z nich nic o bolesnych punktach nie wiedzial...
    Reumatolog swierdzil ze takich przypadkow jak ja nie ma, a neurolog ze jest taka choroba ja Fibromialgia ale jest to choroba dyskusyjna i pewnie nie do wykrycia w Polsce!!!
    A drugi reumatolog stwierdzil ze jak mnie bola nogi skoro na 2 pietro sama weszlam i na dodatek fajnie wygladam itp.
    I na koniec o nerwicy.Jest bardzo źle.chyba to znacie,a może się myle...KRZYK,MARUDZENIE,NARZEKANIE na najblizszych a tak naprawdę na ból/bóle który jest „niekonczaca się opowiescia'',towarzyszem w WC,na ulicy,urodzinach który nas,mnie nie opuszcza i w większości jest nie do wytrzymania.A jednak wytrzymujemy,dajemy rade...SKAD CZERPIECIE SILE???Mnie ja daje chyba Bóg.DZiekuje mu za to ze cierpie JA a nie moje dzieciaczki.
    W te lato najbardziej dokucza mi GLOWA,ZATOKI,SKRONIE,BOKI GLOWY-NAPIECIOWY PLUS POTEZNY BOL POTYLICY ORAZ KARK tj.KREGOSLUP SZYJNY,LEDZWIOWY,MIESNIE PLECOW.
    Żoladek się uspokoil,nogi do wytrzymania-mam wybor??miesnie,stawy do przezycia.Za to doszły lęki,biorę ZOMIREN(efekty marne)serce wali a z psychotropow wyprobowalam ok.10-15 rodzaji.
    Jestem ok.10 miesiecy w kontakcie z psychologiem.jestem już tak nerwowa ze rzucam przedmiotami,trzaskam drzwiami-bardzo mi wstyd.
    Dzieciaki doprowadzaja mnie do szalu,od rana halas,kłótnie,szarpanina,popychanie.płacz,piski,kawały co zdrowa osoba miala by utrzymac nerwy na wodzy,wieczny balagan itd.,itp.
    Wiem ze to dzieci i czas szalenstw ale mnie ten halas wykancza o poglebia ból...czesto mysle ze pewnie chceliby anna mame-zdrowa...jaka mnie zapamietaja???płaczaca zrzędę z chustką na głowie z czestym „zle się czuje-dajcie mi spokoj”??wiem ze rozumieja.czy ktos tez ma dzieci??moje-5lat przedszkole-7lat-1 klasa.jak sobie dajecie rade??ja daje z siebie wszystko bo nie mam sily nawet wstac.prawie nikt mi nie pomaga.duzo piszecie kobietki o dzieciach dla nich żyj-zdrowiej.to nie jest taki proste.JA DLA NICH ŻYJE!!!czesto marze o dniu bez bólu,jedni o wczasach,samochodzie,wygranej w lotto itp.czesto marze jak to jest,jak widzi swiat osoba bez bólu.Tak malo się smieję.POZDRAWIAM.tak kocham się smiac DZIEKUJE

DAGMARA-Dagusia
    (zawsze chcialam mieć corke i miala mieć takie imie)

Zobacz inne dyskusje

• Wątek: uraz glowy
    Witam, tydzien temu zmarl moj brat.Przyczyna byl uraz czaszki z krwiakiem.Lekarze zawiadomili...
  • natdym6@o2.pl
    Wątek: Waaaazne
    WYNALEZLI LEK NA NASZA CHOROBE, W Milno San Paulo trwaja badania.
  • kamila1902
    Mój dziadek, który ma 65 lat dostał 2 udary w przeciągu miesiąca....
  • Kamileq
    WitamMam stwierdzoną wypuklinę lędźwiową, która leczona jest od...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/12760017_kobieta_serce_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesLiczby istotne dla zdrowia
    Liczby istotne dla zdrowia to wyniki takich badań jak: ciśnienie,...
    Twoja sugestia