Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Neurologia - forum dla rodziny i pacjenta

(4)

Temat: Pękanie żyłek w oku.... (4)

• 30.06.2006 08:37:00

Bardzo czesto boli mnie glowa i następstwem tego bólu są pęknięcie żyłek w oku powodujące zaczerwienieni gałki ocznej i ból przy każdym ruchu oka promieniujący do skroni.Stan taki utrzymuje się dugo. Badania oklulistyczne dna oka nie wykazują zadnych nieprawidlwości.Prosze o poradę gdzie mogę uzyskać informację dotyczącego w/w przypadku.Broszę o podanie adresu specjalisty z woj.lubuskiego lub dolnośląskiego.Chorym życzę powrotu do zdrowia.

Ostatnia edycja: 30.06.2006 08:37:00
  • 02.06.2007 13:40:00

witam.mam taki sam problem.jestem pewna, ze spowodowane to jest brakiem witamin.najprawdopodobniej magnezu i wapnia.jesli badania oka nie wykazaly nic nieprawidlowego to tym bardziej sadze, ze chodzi o niedobor witamin.zaraz ide do apteki po zapasy i mam nadzieje, ze mi minie.polecam tez zajrzec do najblizszego sklepu farmaceutycznego .jesli to nie pomoze niestety nie mam pojecia co sie dzieje.pozdrawiam i zycze zdrowka.ps. oko mam czerwone od wczoraj a juz mi kazdy zdarzyl powiedziec jak to brzydko wyglada,jest napuchniete,bol promieniuje do skroni.myslalam ze to moze po przewianiu oka.ale jednak nie.jeszcze raz pozdrawiam

Ostatnia edycja: 02.06.2007 13:40:00
  • 02.06.2007 15:48:00

Dodam jeszcze, że może to jest jaskra, przy tej chorobie boli głowa oczy jest ciśnienie w oczach podwyższone, może być również podwyższone ogólne ciśnienie.

Pewnie też okulary by się przydały do czytania.

Ostatnia edycja: 02.06.2007 15:48:00
  • Początkujący
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    15.04.2008 19:39:00

chodzi o nabrzmiale krwia czesc oka.to nie boli i nie piecze

Ostatnia edycja: 15.04.2008 19:39:00

rold

Zobacz inne dyskusje

• katala
    Mam porażenie nerwu strzałkowego w jednej nodze - wszystko od urodzenia, a więc...
  • Witam serdecznie. Mam nadzieję że tutaj uzyskam trochę pomocy... Do rzeczy:...
  • lidka40
    W październiku 2010 r miałam przeprowadzony zabieg wszczepienia zastawki...
  • Dzień dobry,Nie mając żadnych większych problemów zdrowotnych przez...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/rbk01022_czaszka_mozg_glowa_zielony_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesTętniak mózgu- czym jest?
    Tętniaka definiujemy jako nabyte bądź wrodzone, poszerzenie...
    Twoja sugestia