Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Padaczka

(4)

Stany napadowe padaczkowe i niepadaczkowe, epilepsja.

Temat: padaczka we snie (15)

• 18.12.2013 03:45:43

Jak rozpoznac ze sie moalo napad w nocy podczas snu? Dzis obudzilem sie zlany potem z lekkim mrowieniem.
    Bardzo prosze o odpowiedz. Na padaczke choruje od niedawna. Miedzkam w Uk i nie za bardzo mam z kim o tym porozmawiac. Na wizyte u specjalisty w tym kraju trzeba czekac pol roku a pruwatnych ciezko znalezc...
    Bardzo prosze o kontakt
    Moje gg 49009167

• 18.12.2013 03:45:45

Jak rozpoznac ze sie moalo napad w nocy podczas snu? Dzis obudzilem sie zlany potem z lekkim mrowieniem.
    Bardzo prosze o odpowiedz. Na padaczke choruje od niedawna. Miedzkam w Uk i nie za bardzo mam z kim o tym porozmawiac. Na wizyte u specjalisty w tym kraju trzeba czekac pol roku a pruwatnych ciezko znalezc...
    Bardzo prosze o kontakt
    Moje gg 49009167

• 18.12.2013 19:42:26

Czesc, ja mieszkam w Londynie i moj syn ma padaczke glownie nocna.

Czy ja moge sie zapytac, jak czeste masz napady i jak bardzo intensywne. Na jakim jestes leku i moze pod jakim szpitalem jestes.

Pozdrawiam i trzymaj sie

Gosia

• 18.12.2013 20:03:28

Sebastian,

Ja mam syna chorego na padaczke od 6 lat. U nas jest tak zle,ze my juz jestesmy i w Kings College Hospital i Evelina po imieniu z lekarzami. Przykre, ale glowa do gory i dalej...

Musisz brac lekki codziennie i nie pic, nie palic i nie przepracowywac sie. Oczywiscie, ze musisz pracowac,ale nie fizyczinie po 12godz albo i wiecej. Za duzo komp i tv tez jest nie dobrze.Tzn dobrze robi ruch na swierzym powietrzu. I spac regularnie. Jedz dobrze, tzn swierze ryby itd.

Z tego co zauwazylam nocne apady maja wysoka czestotliwosc, wiec zapewne dobrze by bylo abys sam nie mieszkal.

Jaki rodzaj masz padaczki?

Ty jestes z Londynu? Czy cos mi sie pomylilo?
    Jezeli tak, w korym szpitalu?

Pozdrawiam i pisz jak cos.

Gosia

• 08 Luty 16:42:54

witaj, ja też choruje na epilepsje jednak nie mam drgawek jak w większości przypadków,po prostu mdleje, ataki przed lekami miałam 4-3 razy w roku, po lekach 1-2 na rok jednak od tego czasu często mi się śni że mam atak i wtedy się budzę strasznie zmęczona jak by to było na jawie nie wiem czy to możliwe ale wydaje mi się że tak

Zobacz inne dyskusje

• nie28
    Przeczytaj komentowany artykuł: Padaczka – koszty zmian leków i ich...
  • eeginstitute
    ARTYKUŁ: Rozpoznanie i leczenie napadów u dzieci
  • anonymous
    Przeczytaj komentowany artykuł: Padaczka - informacje dla pacjentamoje leki nie...
  • na.ko
    Czy ktoś zapisał się / czeka na operację padaczki ?
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/pe0061531_kobieta_mezczyzna_lekarze_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesEtiologia i czynniki ryzyka epilepsji
    Napady padaczkowe mogę występować w przebiegu dużej liczby...
    Twoja sugestia