Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Padaczka

(4)

Stany napadowe padaczkowe i niepadaczkowe, epilepsja.

Temat: padaczka we snie (15)

• padaczka we snie
    18-12-2013 03:45:43

Jak rozpoznac ze sie moalo napad w nocy podczas snu? Dzis obudzilem sie zlany potem z lekkim mrowieniem.
    Bardzo prosze o odpowiedz. Na padaczke choruje od niedawna. Miedzkam w Uk i nie za bardzo mam z kim o tym porozmawiac. Na wizyte u specjalisty w tym kraju trzeba czekac pol roku a pruwatnych ciezko znalezc...
    Bardzo prosze o kontakt
    Moje gg 49009167

• padaczka we snie
    18-12-2013 03:45:45

Jak rozpoznac ze sie moalo napad w nocy podczas snu? Dzis obudzilem sie zlany potem z lekkim mrowieniem.
    Bardzo prosze o odpowiedz. Na padaczke choruje od niedawna. Miedzkam w Uk i nie za bardzo mam z kim o tym porozmawiac. Na wizyte u specjalisty w tym kraju trzeba czekac pol roku a pruwatnych ciezko znalezc...
    Bardzo prosze o kontakt
    Moje gg 49009167

• padaczka we snie
    18-12-2013 19:42:26

Czesc, ja mieszkam w Londynie i moj syn ma padaczke glownie nocna.

Czy ja moge sie zapytac, jak czeste masz napady i jak bardzo intensywne. Na jakim jestes leku i moze pod jakim szpitalem jestes.

Pozdrawiam i trzymaj sie

Gosia

• padaczka we snie
    18-12-2013 20:03:28

Sebastian,

Ja mam syna chorego na padaczke od 6 lat. U nas jest tak zle,ze my juz jestesmy i w Kings College Hospital i Evelina po imieniu z lekarzami. Przykre, ale glowa do gory i dalej...

Musisz brac lekki codziennie i nie pic, nie palic i nie przepracowywac sie. Oczywiscie, ze musisz pracowac,ale nie fizyczinie po 12godz albo i wiecej. Za duzo komp i tv tez jest nie dobrze.Tzn dobrze robi ruch na swierzym powietrzu. I spac regularnie. Jedz dobrze, tzn swierze ryby itd.

Z tego co zauwazylam nocne apady maja wysoka czestotliwosc, wiec zapewne dobrze by bylo abys sam nie mieszkal.

Jaki rodzaj masz padaczki?

Ty jestes z Londynu? Czy cos mi sie pomylilo?
    Jezeli tak, w korym szpitalu?

Pozdrawiam i pisz jak cos.

Gosia

• Reklama

• padaczka we snie
    08-02-2014 16:42:54

witaj, ja też choruje na epilepsje jednak nie mam drgawek jak w większości przypadków,po prostu mdleje, ataki przed lekami miałam 4-3 razy w roku, po lekach 1-2 na rok jednak od tego czasu często mi się śni że mam atak i wtedy się budzę strasznie zmęczona jak by to było na jawie nie wiem czy to możliwe ale wydaje mi się że tak

Czy wiesz, że za każdą dodaną wypowiedź otrzymujesz punkty w rankingu użytkowników?

Zobacz inne dyskusje

• Komentarze do: Padaczka Padaczka to spory problem dla dzieci, które mogą przez to znacznie gorzej sie...
  • Rodzice małych dzieci Witam czy są na forum rodzice małych dzieci chorych na padaczkę? Ja...
  • padaczka dziecięca a dorosłe życie Witam Was, mam pytanie, czy jest możliwe, że ktoś kto chorował na...
  • Strony internetowe bezpieczne dla epileptyków Witam! Zaczynam pracować nad projektem strony internetowej, będącej...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/ddl001033_kobieta_brzuch_ciaza_niebo_niebieski_blekit_ojoimages-W300H200.jpgFot. ojoimagesKarbamazepina a ciąża
    Karbamazepina, zwłaszcza w niewielkich dawkach,  jest jednym...
    Twoja sugestia