Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Padaczka

(4)

Stany napadowe padaczkowe i niepadaczkowe, epilepsja.

Temat: padaczka we snie (15)

• 01.04.2013 04:04:55

Witam

Mam 21 lat i choruje na padaczkę od 6 lat.

Zawsze mnie zastanawiali czy można dostać ataku padaczki podczas snu.?

Ostatnio wyczytalem w internecie ze jakiś mężczyzna zmarł w taki sposob?

Czy to możliwe ?pl

Proszę o wyjaśnienie

Sebastian

• 01.04.2013 15:05:21

Seb, ataki padaczki wystepuja w kazdej porze dnia. Wszyscy ktorzy biora leki przeciwpadaczkowe nie powinni bac sie, po to codziennie przyjmuje sie je, aby wyeliminowac lub ograniczyc do minimum ilosc atakow.

Przypadek, ktory przytaczasz mogl zdarzyc sie, lecz powodem moglo byc nieprawidlowe ulozenie ciala, zla pozycja, zatkanie drog oddechowych lub zachlysniecie sie wydzielina, byl to nieszczesliwy wypadek.

Epilepsja nie jest powodem ani przyczyna zgonow.

Bierzesz regularnie leki? jesli zechcesz to napisz, pozdrawiam

• 03.04.2013 20:38:34

Do Sebastiana . Jak juz zostalo napisane, atak padaczki moze wystapic o kazdej porze dnia,rowniez podczas snu - szczegolnie nad ranem.Mezczyzna ktory zmarl, mogl miec atak padaczki, ale po pierwszym ataku na 99% byl nastepny, a moze nastepne i rowniez na 99% nie wytrzymalo serce, ewentualnie mogl sie udusic . Nie zapominaj o wietrzeniu sypialni przed snem ( tlen - najwazniejszy, zeby zyc ) i jezeli nie spisz na " wznak " tzn. na plecach, to staraj sie spac na prawym boku. Lekarstwa nalezy zazywac, ale to nie wszystko . Daj jakis "namiar " na siebie, a z prawdziwa przyjemnoscia przekaze Tobie duzo wiecej . GARDZE LUDZMI, KTORZY GARDZA CHORYMI NA PADACZKE !!! . Sebastianie, glowa do gory, wszystko bedzie OK. Pozdrawiam.

• Początkujący
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    03.04.2013 20:49:16

Dziękuję za wypowiedzi. Leki przyjmuje ale niestety aż wstyd sie przyznać nieregularnie

Jeśli ktoś może mi opowiedzieć więcej o padaczce i porozmawiać zapraszam Gg 6724433 lub facebook Sebastian Michalak Londyn

• 03.04.2013 22:20:36

Jak jeszcze nie spisz to zatelefonuj do mnie :07896872748

Chyba widzialem Ciebie na F-K . Do uslyszenia. Beni.

• 03.04.2013 23:17:33

Czesc Sebastian . Czy Ty jestes z Lodzi ?. Podalem Tobie moj numer tel . 0789....... . Chcesz wiedziec wiecej, albo duzo wiecej na temat padaczki ?. Zadzwon . Czekam i pozdrawiam .

• 29.04.2013 21:22:51

Sebastian, ja choruje od kilkunastu lat i mam ataki przedewszystkim we snie. I szczerze mowiac najbardziej boje sie tych w ciagu dnia, bo w tedy mam je na ulicy, ale gdzies indziej i nie wiem co sie ze mna dzieje i gdzie sie znajde. Po tych we snie, przebudzenie tez jest koszmarem, ale wiem, ze jestem w domu ;(

• 18.12.2013 03:44:37

Jak rozpoznac ze sie moalo napad w nocy podczas snu? Dzis obudzilem sie zlany potem z lekkim mrowieniem.

Bardzo prosze o odpowiedz. Na padaczke choruje od niedawna. Miedzkam w Uk i nie za bardzo mam z kim o tym porozmawiac. Na wizyte u specjalisty w tym kraju trzeba czekac pol roku a pruwatnych ciezko znalezc...

Bardzo prosze o kontakt

Moje gg 49009167

• 18.12.2013 03:44:39

Jak rozpoznac ze sie moalo napad w nocy podczas snu? Dzis obudzilem sie zlany potem z lekkim mrowieniem.

Bardzo prosze o odpowiedz. Na padaczke choruje od niedawna. Miedzkam w Uk i nie za bardzo mam z kim o tym porozmawiac. Na wizyte u specjalisty w tym kraju trzeba czekac pol roku a pruwatnych ciezko znalezc...

Bardzo prosze o kontakt

Moje gg 49009167

• 18.12.2013 03:45:11

Bardzo prosze o kontakt

Moje gg 49009167

Zobacz inne dyskusje

• psiara9
    Wątek: Leki
    Witajcie. Mam takie pytanie czy leki na padaczkę mogą mieć duży wpływ...
  • sardynka2206
    Rok temu od nadmiaru słońca dostałam udaru wraz z napadem padaczki. Było to...
  • NicoKorsak
    Przeczytaj komentowaną treść: Czym jest epilepsja ?Najgorsze jest to że nie...
  • Witam, nazywam Klaudia pół roku temu stwierdzono u mnie padaczkę. Napady...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/10bsp0008cl_stopy_dlonie_masaz_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesSzczepienia u dzieci z padaczką
    Choroby układu nerwowego są najczęstszą przyczyna trwałych lub...
    Twoja sugestia