Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Padaczka

(4)

Stany napadowe padaczkowe i niepadaczkowe, epilepsja.

Temat: O epilepsi i o naszym życiu ;) (5539)

• O epilepsi i o naszym życiu ;)
    Komentatorka
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    06-07-2013 00:53:10

Duszku kochany, to mleko jest uniwersalne chyba, bo jest na nietolerancje laktozy, alergię w sumie na wszystkie rodzaje mleka w tym krowiego... na kolkę jelitową niby też.
    Kropelki jej podaje... coś tam pomagają, ale małą męczy robienie w pieluszkę... płacze niesamowicie jak ma zrobić tam małe co nieco....

Muszę iść prywatnie do lekarza bo na nfz jest zdrowa a chce zobaczyć co mi powiedzą jak zapłacę

Marlena

Początkująca
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
    06-07-2013 22:29:52

Proszę bardzo o radę,mój czteroletni syn został zdiagnozowany pod kontem padaczki, początkowo miał tylko drgawki gorączkowe, ale od jakiegoś czasu napady są bez wystąpienia gorączki i to nie tylko drgawkowe(ostatnio wyglądało to tak jak jeden wielki skurcz całego ciała, dziecko "powykręcane"i to przy przyjmowaniu leków) zero kontaktu piana z ust szczękościsk. Złożyliśmy wniosek o orzeczenie niepełnosprawności, po komisji okazuję się że dziecko zostało zaliczone do osób niepełnosprawnych w pkt.6 i 8 komisja stwierdziła że są wskazania a pkt 7 mojego dziecka nie dotyczy, więc co? Jakim cudem dziecko z PADACZKĄ nie wymaga stałej lub długotrwałej opieki lub pomocy innej osoby w związku ze znacznie ograniczoną możliwością samodzielnej egzystencji. Pomocy!! Może ktoś mi to jakoś wytłumaczy, jakoś pokieruje, wiem ze mogę się odwołac ale czy to coś da??

VIP
    07-07-2013 10:49:12

Karolina na nic nie czekaj tylko rób to odwołanie.
    Dziecku bez wątpienia należy się I grupa.
    Powodzenia.

Początkująca
    07-07-2013 14:05:57
    Komentatorka
    07-07-2013 22:08:34

Również jestem tego zdania co Renia. Koniecznie odwoływać się, to jest malutkie dziecko i potrzebuje pomocy dorosłej osoby.
    Pozdrawiam

Marlena

• Reklama

Komentatorka
    09-07-2013 12:21:05

A gdzie reszta dziewczyn?
    Jak mi mój robaczek pozwala na internet (śpi ) to was znowu nie ma .....

Buziaki dla Duszka, Obłoczka, Basi, Reni, Alicji, Dani, Doris, Joa.... chyba wszystkich wymieniłam a jak nie to przesyłam dalej

Milutkich wakacji

Marlena

09-07-2013 14:20:52

Uff jak gorąco, puff jak gorąco!

Witajcie dziewczynki te duże i te małe
    Maju ja jeszcze nie wakacjuję.... tyram, a tu taki gorąc i duchota, wiatrak jedynie dmucha po spódnicy i jakoś się żyje. Ale wolę taką pogodę latem, a niżeli miałoby lać.
    Fajnie, że Niunia daje Ci chwile spokoju i śpi grzecznie maleńka.... nie Ci się chowa zdrowo i radośnie

Ciekawe czy Basia zadowolona z wakacji w Polsce, coś się nic nie odzywa, zajęta atrakcjami wakacyjnymi i baraszkowaniem chłopców

A co u reszty dziewczynek słychać, jak zdróweczko i samopoczucie w takie piękne dni lata?
    Duszku żyjesz tam jeszcze w ten skwar? a może gdzieś na Lunie żeglujesz?

Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie i słonecznie, buziaki!!!! Obłoś

09-07-2013 16:48:41

Oblosiu witaj, Wszystkie dziewczyny witajcie

Obloniu ja znowu oblaze ze skory, a bylo to tak: 4 lipca w dzien najwazniejszego swieta Niepodleglosci moi chcieli poplywac Luna po jeziorze Mead w Arizonie, udalo mi sie odwlec wyprawe ze wzgledu na upaly 45 st. W zamian zaproponowalam taplanie sie w basenie w pobliskim parku, bylo fantastycznie, dupki pod woda, plecki ponad woda . Wieczorem atrakcje, ogladanie pokazow fajerwerkow, nic z tego,po powrocie do domu wystapily dreszcze, skora na plecach i twarzy przypominala kolorem indianina a nie bladego duszka.Dzisiaj po 5 dniach cierpien, okladow z zsiadlego mleka, lykania wapna etc, nie powiem ze jest dobrze, ale bedzie ... to chyba mam poparzenie, skora pokryta malusienkimi pecherzykami z okropnie swedzacym czyms.Martwi mnie jedynie 5 dniowy bol lepetynki.

Wedlug harmonogramu Basia z rodzinka splywa Dunajcem, baza noclegowa w Kroscienku.

Pogoda wymarzona dla wszystkich turystow, urlopowiczow, i grzebiacych w ogoreczkach ogrodniczek .

Oblosiu kiedy lecisz na urlop, jesli w przyszlym tygodniu to wyskocz w Sudety, moze byc malutkie trzesienie...uwazac na szlaku...

Z zyczeniami wspanialego wypoczynku w kazdym zakatku .... duszek

09-07-2013 17:56:14

Duszku czerwoniuszku znowu narozrabiałaś na słońcu
    Smaruj się zawsze przed opalaniem kremem z UV - grubo!
    A teraz - przykro, ale będziesz obłazić ze skóry, te pęcherzyki to zapowiedź. Natłuszczaj skórę. Dreszcze i bóle głowy to niestety ze słońca... udar słoneczny. Kilka lat temu też się tak dorobiłam nad Bałtykiem. Gorączka powyżej 38st.C, dreszcze i na dokładkę biegunka, a byłam jak upiór. Teraz już nie lubię smażyć się na słońcu, jest mi słabo, w głowie się kręci... no cóż, lata robią swoje a kiedyś uwielbiałam plażę, wyjazdy na południe Europy i temp. ok. 40st.C. Teraz pozostają polskie jeziora i lasy, wycieczki rowerowe tak planuję w sierpniu.

Masz rację Duszku, dziewczyny chyba ogórki już robią i koprem się przykryły, że Ich nie widać ani nie słychać
    Reniu, Alu, Dani i Joa... mamy rację?
    Ja pod koniec tygodnia planuję konfitury wiśniowe robić

Ściskam wszystkie, buziaki Obłoś

09-07-2013 20:48:55

Kochani

Ja na jakiś czas będę musiała odejść z forum
    Bo tak jak wam pisałam wcześniej tata mi się rozchorował i niestety nie zawsze mam czas żeby usiąść i z wami popisać.

Ale staram się na bieżąco czytać co piszecie, żeby później nie mieć dużych zaległości.
    Od czasu do czasu postaram się odezwać.

Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie i nie gniewajcie się

Czy wiesz, że za każdą dodaną wypowiedź otrzymujesz punkty w rankingu użytkowników?

Zobacz inne dyskusje

• marcin12
    Przyszpieszona akcja serca przy epilepsji Witam, ostatnio zauważyłem u siebie bardzo czeste przyspieszona akcje serca, objawia...
  • Calla
    Levetiracetam Teva, a alkohol Dzień dobry. Mam padaczkę miokloniczną i w tym roku kończę 18 lat....
  • Czy to padaczka? Witam serdecznie,Pytanie dotyczy mojego znajomego w wieku 22 lat. W jego życiu napady...
  • 14 lutego – Światowy Dzień Chorych na Padaczkę. Witam:Zapewne dzisiaj w mediach dużo będzie się mówić o zakochanych,...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/kobieta_ciaza_odpoczynek_lezy_ojoimages_%21%2114190005.jpg_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesPadaczka u kobiety ciężarnej.
    Padaczka to schorzenie neurologiczne związane z występowaniem...
    Twoja sugestia