Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Padaczka

(4)

Stany napadowe padaczkowe i niepadaczkowe, epilepsja.

Temat: O epilepsi i o naszym życiu ;) (5444)

• Komentatorka
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    06.07.2013 00:53:10

Duszku kochany, to mleko jest uniwersalne chyba, bo jest na nietolerancje laktozy, alergię w sumie na wszystkie rodzaje mleka w tym krowiego... na kolkę jelitową niby też.
    Kropelki jej podaje... coś tam pomagają, ale małą męczy robienie w pieluszkę... płacze niesamowicie jak ma zrobić tam małe co nieco....

Muszę iść prywatnie do lekarza bo na nfz jest zdrowa a chce zobaczyć co mi powiedzą jak zapłacę

Marlena

• Początkująca
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
    06.07.2013 22:29:52

Proszę bardzo o radę,mój czteroletni syn został zdiagnozowany pod kontem padaczki, początkowo miał tylko drgawki gorączkowe, ale od jakiegoś czasu napady są bez wystąpienia gorączki i to nie tylko drgawkowe(ostatnio wyglądało to tak jak jeden wielki skurcz całego ciała, dziecko "powykręcane"i to przy przyjmowaniu leków) zero kontaktu piana z ust szczękościsk. Złożyliśmy wniosek o orzeczenie niepełnosprawności, po komisji okazuję się że dziecko zostało zaliczone do osób niepełnosprawnych w pkt.6 i 8 komisja stwierdziła że są wskazania a pkt 7 mojego dziecka nie dotyczy, więc co? Jakim cudem dziecko z PADACZKĄ nie wymaga stałej lub długotrwałej opieki lub pomocy innej osoby w związku ze znacznie ograniczoną możliwością samodzielnej egzystencji. Pomocy!! Może ktoś mi to jakoś wytłumaczy, jakoś pokieruje, wiem ze mogę się odwołac ale czy to coś da??

• VIP
    07.07.2013 10:49:12

Karolina na nic nie czekaj tylko rób to odwołanie.
    Dziecku bez wątpienia należy się I grupa.
    Powodzenia.

• Początkująca
    07.07.2013 14:05:57

Dziękuje Mare

• Komentatorka
    07.07.2013 22:08:34

Również jestem tego zdania co Renia. Koniecznie odwoływać się, to jest malutkie dziecko i potrzebuje pomocy dorosłej osoby.
    Pozdrawiam

Marlena

• Komentatorka
    09.07.2013 12:21:05

A gdzie reszta dziewczyn?
    Jak mi mój robaczek pozwala na internet (śpi ) to was znowu nie ma .....

Buziaki dla Duszka, Obłoczka, Basi, Reni, Alicji, Dani, Doris, Joa.... chyba wszystkich wymieniłam a jak nie to przesyłam dalej

Milutkich wakacji

Marlena

• 09.07.2013 14:20:52

Uff jak gorąco, puff jak gorąco!

Witajcie dziewczynki te duże i te małe
    Maju ja jeszcze nie wakacjuję.... tyram, a tu taki gorąc i duchota, wiatrak jedynie dmucha po spódnicy i jakoś się żyje. Ale wolę taką pogodę latem, a niżeli miałoby lać.
    Fajnie, że Niunia daje Ci chwile spokoju i śpi grzecznie maleńka.... nie Ci się chowa zdrowo i radośnie

Ciekawe czy Basia zadowolona z wakacji w Polsce, coś się nic nie odzywa, zajęta atrakcjami wakacyjnymi i baraszkowaniem chłopców

A co u reszty dziewczynek słychać, jak zdróweczko i samopoczucie w takie piękne dni lata?
    Duszku żyjesz tam jeszcze w ten skwar? a może gdzieś na Lunie żeglujesz?

Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie i słonecznie, buziaki!!!! Obłoś

• 09.07.2013 16:48:41

Oblosiu witaj, Wszystkie dziewczyny witajcie

Obloniu ja znowu oblaze ze skory, a bylo to tak: 4 lipca w dzien najwazniejszego swieta Niepodleglosci moi chcieli poplywac Luna po jeziorze Mead w Arizonie, udalo mi sie odwlec wyprawe ze wzgledu na upaly 45 st. W zamian zaproponowalam taplanie sie w basenie w pobliskim parku, bylo fantastycznie, dupki pod woda, plecki ponad woda . Wieczorem atrakcje, ogladanie pokazow fajerwerkow, nic z tego,po powrocie do domu wystapily dreszcze, skora na plecach i twarzy przypominala kolorem indianina a nie bladego duszka.Dzisiaj po 5 dniach cierpien, okladow z zsiadlego mleka, lykania wapna etc, nie powiem ze jest dobrze, ale bedzie ... to chyba mam poparzenie, skora pokryta malusienkimi pecherzykami z okropnie swedzacym czyms.Martwi mnie jedynie 5 dniowy bol lepetynki.

Wedlug harmonogramu Basia z rodzinka splywa Dunajcem, baza noclegowa w Kroscienku.

Pogoda wymarzona dla wszystkich turystow, urlopowiczow, i grzebiacych w ogoreczkach ogrodniczek .

Oblosiu kiedy lecisz na urlop, jesli w przyszlym tygodniu to wyskocz w Sudety, moze byc malutkie trzesienie...uwazac na szlaku...

Z zyczeniami wspanialego wypoczynku w kazdym zakatku .... duszek

• 09.07.2013 17:56:14

Duszku czerwoniuszku znowu narozrabiałaś na słońcu
    Smaruj się zawsze przed opalaniem kremem z UV - grubo!
    A teraz - przykro, ale będziesz obłazić ze skóry, te pęcherzyki to zapowiedź. Natłuszczaj skórę. Dreszcze i bóle głowy to niestety ze słońca... udar słoneczny. Kilka lat temu też się tak dorobiłam nad Bałtykiem. Gorączka powyżej 38st.C, dreszcze i na dokładkę biegunka, a byłam jak upiór. Teraz już nie lubię smażyć się na słońcu, jest mi słabo, w głowie się kręci... no cóż, lata robią swoje a kiedyś uwielbiałam plażę, wyjazdy na południe Europy i temp. ok. 40st.C. Teraz pozostają polskie jeziora i lasy, wycieczki rowerowe tak planuję w sierpniu.

Masz rację Duszku, dziewczyny chyba ogórki już robią i koprem się przykryły, że Ich nie widać ani nie słychać
    Reniu, Alu, Dani i Joa... mamy rację?
    Ja pod koniec tygodnia planuję konfitury wiśniowe robić

Ściskam wszystkie, buziaki Obłoś

09.07.2013 20:48:55

Kochani

Ja na jakiś czas będę musiała odejść z forum
    Bo tak jak wam pisałam wcześniej tata mi się rozchorował i niestety nie zawsze mam czas żeby usiąść i z wami popisać.

Ale staram się na bieżąco czytać co piszecie, żeby później nie mieć dużych zaległości.
    Od czasu do czasu postaram się odezwać.

Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie i nie gniewajcie się

Zobacz inne dyskusje

• Jestem pierwszy raz na tym forum.Chciałbym aby ktoś podzielił się ze...
  • ja dostalem pierwszego ataku 7 lat temu kiedy bylem w wojsku. odwiedzila mnie matka biologiczna...
  • anonymous
    Przeczytaj komentowany artykuł: Padaczka a ryzyko wypadku, przestępstwa lub...
  • Małgosia73
    Przeczytaj komentowany artykuł: Padaczka a sukcesy szkolne dzieckaUważam, że nie...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/10bsp0008cl_stopy_dlonie_masaz_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesSzczepienia u dzieci z padaczką
    Choroby układu nerwowego są najczęstszą przyczyna trwałych lub...
    Twoja sugestia