Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Neurologia - forum dla rodziny i pacjenta

(4)

Neurologia. Forum dla rodziny i pacjenta

Temat: MOVALIS (26)

  • 23.06.2008 06:49:00

    lekarz neurolog zalecił mi przyjmowanie MOVALIS w zastrzykach. Dostałam 9 zastrzyków. Podczas przyjmowania nie zauważyłam żadnych niepokojących objawów. Ból głowy, który miał ustąpć zniknął. Teraz - po dwóch tygodniach od ostatniego zastrzyku słabo się czuję, schudłam 4kg. W ulotce wyczytałam że można otrzymać max 3 injekcje. Lekarz neurolog i lekarz rodzinny mówią żeby nie panikować, każdy lek ma jakieś działanie uboczne. Czy ktoś przyjmował MOVALIS w takich dawkach? Jakie mogą być skutki uboczne (krótko- i długoterminowe) ?

    Ostatnia edycja: 23.06.2008 06:49:00
  • 11.09.2008 21:06:00

    Jeeezu, właśnie lekarz zapisał mi 10 zastrzyków tego movalisu; co było dalej u Ciebie, bo się boję???

    Ostatnia edycja: 11.09.2008 21:06:00
  • 29.05.2009 17:06:00

    Witam.

    Ja miałam przepisane 6 ampułek zastrzyków Movalis i dodatkowo 10 innych zastrzyków.

    Miałam mdłości, wymioty a co najdziwniejsze nie mam okresu...

    Może wiecie czy te zastrzyki albo witaminy w zastrzykach mają jakiś wpływ na opóźnienie okresu ????

    Ostatnia edycja: 29.05.2009 17:06:00
  • 29.05.2009 17:07:00

    Witam.

    Ja miałam przepisane 6 ampułek zastrzyków Movalis i dodatkowo 10 innych zastrzyków.

    Miałam mdłości, wymioty a co najdziwniejsze nie mam okresu...

    Może wiecie czy te zastrzyki albo witaminy w zastrzykach mają jakiś wpływ na opóźnienie okresu ????

    Ostatnia edycja: 29.05.2009 17:07:00
  • 17.08.2009 10:35:00

    Zbyt duża interakcja leków w organizmie ma ogromny wpływ na zaburzenia menstruacyjne stąd brak misiaczki nei miałam 2 miesiace jak brałam takie leki pozniej sie unormowało

    Ostatnia edycja: 17.08.2009 10:35:00
  • 17.08.2009 10:37:00

    Zbyt duża interakcja leków w organizmie ma ogromny wpływ na zaburzenia menstruacyjne stąd brak misiaczki nei miałam 2 miesiace jak brałam takie leki pozniej sie unormowało

    Ostatnia edycja: 17.08.2009 10:37:00
  • 09.10.2009 17:05:14

    Hm. ja teraz właśnie mam 6 zastrzyków.
    Jestem po 3 ale nie widzę efektów.
    Może i są. Ale w nocy nie bardzo mogę spać.
    Środek działa na mnie maksymalnie 4-5 h.
    Później znów się pojawia ból.
    Czy ktoś może powiedzieć dlaczego?

    Truuusskawkowa.

  • 30.10.2009 09:35:10

    z ulotki wynika,ze ten lek nie powinien być stosowany przez kobiety,które mają problem z zajściem w ciąże, lub przez te które planują ciążę...ja również dostałam 9 zastrzyków/15mg i zastanawiam się tak naprawdę, czy wziąć..a i lekarz mi trochę podpadł, bo powinien przecież zapytać,czy planuje ciążę..

  • 19.12.2009 15:18:45

    dwa tygodnie temu skonczylam terapie movalisem. Mialam 9 zastrzykow 15 ml. po dwoch tygodniach od zakonczenia leczenia zaczely sie dziwne objawy. tydzien juz nic nie moge jesc. schudlam 4 kg i nie mam na nic sily. do tego pojawila sie depresja. jesli ktos z Was mial takie objawy to prosze napiszcie czy to moze byc po movalisie i po jakim okresie to przechodzi. bacha

  • 02.02.2010 07:48:01

    Witam serdecznie
    Zarzywalam 1/2 tabletki nowalis + zastrzyk 15 w zapaleniu miedzy zebrowym oraz mam chory kregoslup i bardzo cierpialam z tego powodu,cale noce nie przesypialam dopiero newalis pomogl mi jak nic na swiecie --narodzilam sie ponownie.
    Co jakis czas powtarzam te kuracje --zadnych ubocznych obiawow,przy tabletkach zarzywam Controloc oslonowe na zoladek.

Zobacz inne dyskusje

  • Czy ktos moze zna dokladne roznice pomiedzy Rezonansem magnetycznym robionym z i kontrastem i...
  • mam naczyniaka zylnego12 x 31 x 8mm czy to grożne?
  • marlenaala
    Witam, mam 25 LAT, do tej pory leczyłam sie tylko na anemię i migrenę. Lekarz...
  • Wątek: Moje objawy
    Witam, ponad miesiąc temu przytrafiła mi się dziwna sytuacja. A mianowicie, po...
  • Polecamy

    http://static2.medforum.pl/cache/logos/1771523_kobieta_brunetka_bol_glowa_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesNie ignoruj zawrotów głowy - początki...
    Zazwyczaj nie są one groźne, ale czasami mogą być symptomem...
    Twoja sugestia