Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Neurologia - forum dla rodziny i pacjenta

(4)

Neurologia. Forum dla rodziny i pacjenta

Temat: mikrogruczolak przysadki mózgowej (2)

• Początkująca
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    21-11-2007 21:25:00

Witam

Mikrogruczolaka przysadki mózgowej stwierdzono u mnie około 9 lat temu. Od tamtego czasu przyjmuję lek Norprolac 75 mg. Wynik prolaktyny w zależności od przyjmowania leku wynosi od 50 do 5000 ( tyle mam na chwilę obecną). Badania MRI wykazywały mikrogruczolakaprzysadki . Dzisiaj odebrałam kolejne badanie, w którego opisie było napisane ze znakiem zapytania: rowek korowy? zmiana naczyniopochodna? do weryfikacji badaniem w sekwencji Flair. Czy ktoś może mi powiedzieć co to oznacza?

pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź Violetta

Ostatnia edycja: 21-11-2007 21:25:00
  • 18-12-2007 17:44:00

witajcie dziewczyny. niedawno dowiedzialam sie ze ma pcos, hiperprolaktynemie. Ginekolog skierowal mnie na badania do okulisty poniewaz nosze okularki i musze zrobic koniecznie badania z zakresu pola widzenia. ide na nie w czwartek, az sama sie boje tego wyniku. Mam nadzieje ze nie bede miala guza przysadki mozgowej tzw, mikrogruczolaka, chociaz znajac moje szczescie pewnie bede go miala. Nie wiem nawet jakie sa objawy tej choroby... pozdrawiam

Ostatnia edycja: 18-12-2007 17:44:00

Zobacz inne dyskusje

• BCN
    WItam,Potrzebuję porady ponieważ przebywam zagranicą i trudno mi...
  • Stanowczo odradzam pobyt w GCR Repty III A Neurologia Paraplegia osobom leżącym z...
  • Polecam autorką terapię jąkania w Instytucie MindMed. W Lublinie mają...
  • zatarr
    Witam wszystkich Wklejam opis rezonansu Sygnał i wysokość trzonów...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/rbk01022_czaszka_mozg_glowa_zielony_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesChoroby autoimmunologiczne układu...
    Objawy występują praktycznie ze strony wszystkich układów...
    Twoja sugestia