Serwisy Medforum
Reklama

Forum: Neurologia - forum dla rodziny i pacjenta

(4)

Neurologia. Forum dla rodziny i pacjenta

Temat: makrogruczolak przysadki (1)

• makrogruczolak przysadki
    31-12-2007 09:36:00

U mójego ojca (72lata) po badaniu tomografii stwierdzono makrogruczolaka przysadki o rozmiarze 2,8 cm. Czy konieczna będzie operacja tego guza. Ojciec ma zabużenia wzroku prawdopodobnie właśnie przez tego guza. Proszę o padanie adresu najlepiej we Wrocławiu placówek które wykonują tego typu operacje. Z góry dziękuję

Ostatnia edycja: 31-12-2007 09:36:00
    Czy wiesz, że za każdą dodaną wypowiedź otrzymujesz punkty w rankingu użytkowników?

Zobacz inne dyskusje

• fajnymarian
    to już 3 raz objawy niemiłe Witam forumowiczów.Mam 51 lat . 10 lat temu trafiłem do szpitala z podejrzeniem SM ....
  • cranberries1
    Czuję się jakbym była pijana . Nietypowe objawy Witam ostatnio zauważyłam u siebie nietypowe objawy . od paru tygodni miewam dni w...
  • zgoda54
    ?dziwny? ból głowy? Witam,Mam ból głowy, który mnie nurtuje od blisko trzech miesięcy i...
  • ?dziwny? ból głowy? Witam,Mam ból głowy, który mnie nurtuje od blisko trzech miesięcy i...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/glowa_schemat_szkielet_panthermedia_4291057_cr-W300H200.jpgFot. PantherstockZawroty głowy - przyczyny, objawy,...
    Zawroty głowy mogą mieć różne podłoże. W niektórych...
    Twoja sugestia