Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Neurologia - forum dla rodziny i pacjenta

(4)

Neurologia. Forum dla rodziny i pacjenta

Temat: makrogruczolak przysadki (1)

• 31-12-2007 09:36:00

U mójego ojca (72lata) po badaniu tomografii stwierdzono makrogruczolaka przysadki o rozmiarze 2,8 cm. Czy konieczna będzie operacja tego guza. Ojciec ma zabużenia wzroku prawdopodobnie właśnie przez tego guza. Proszę o padanie adresu najlepiej we Wrocławiu placówek które wykonują tego typu operacje. Z góry dziękuję

Ostatnia edycja: 31-12-2007 09:36:00
    Czy wiesz, że za każdą dodaną wypowiedź otrzymujesz punkty w rankingu użytkowników?

Zobacz inne dyskusje

• Problemz uchem? już sam nie wiem . Pomocy Witajcie moi drodzy.Mam na imię Sebastian i mam 38 lat. Zarejestrowałem się na...
  • zgrubienie na glowie,co to moze byc? Mam na głowie takie podluzne zgrubienie,okolo 5 cm nad czolem i idzie wzdluz czola o...
  • ból z tylu glowy Witam, mam problem, praktycznie dokąd sięgnę pamięcią a dotyczy on...
  • Drugi udar, nieczynny mózg Moja 78 letnia Babcia dostała drugiego udaru kilka dni temu. Lekarze mówią...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/dziecko_przytula_misia_panthermedia_8977194-W300H200.jpgFot. PantherstockCzym jest wodogłowie u dzieci?
    Wodogłowie to stan, która związana jest z nagromadzeniem...
    Twoja sugestia