Serwisy Medforum
Reklama

Forum: Neurologia - forum dla rodziny i pacjenta

(4)

Neurologia. Forum dla rodziny i pacjenta

Temat: jak wyglada rechabilitacja po wstrzasie mozgu i jak dlugo to trwa? (1)

• jak wyglada rechabilitacja po wstrzasie mozgu i jak dlugo to trwa?
    03-06-2008 07:27:00

prosze, powiedzcie jak wiecie ile i jak wyglada rechabilitacja po wstrzasie mozgu - byl bardzo silny, objawy : utrata czesciowej swiadomosci, bardzo mocny bol glowy .... dzis jest 4 dzien w szpitalu i nie wiadomo jak dlugo to jeszcze potrwa .moze Wy cos poradzicie.

Ostatnia edycja: 03-06-2008 07:27:00
    Czy wiesz, że za każdą dodaną wypowiedź otrzymujesz punkty w rankingu użytkowników?

Zobacz inne dyskusje

• Komentarze do: Czym jest Anomalia Kimmerlego? Zazwyczaj ta choroba jest wrodzona i nie do ''wyleczenia'' przepisywane są rehabilitacje i...
  • Piotr90
    Lamotrygina - ile czasu utrzymuje sie w organizmie po odstawieniu? Witam, bralem 100 mg Lamitrinu dziennie przez okolo 10 miesiecy. Od odstawienia mijaja niecale 2...
  • Ból głowy od ponad dwóch tygodni bez przerwy .... Dzień dobry, mam na imię Łukasz i mam 31 lat, jak do tej pory głowa...
  • Niedokrwienny udar mózgu Witam. Moja mama miesiąc temu przeszła udar mózgu niedokrwienny. Jednak, jak...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/brain_highres_1_mozg_zwoje_mysli_czqaszka_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesJąkanie – najistotniejsze przyczyny i...
    Jąkanie jest niepłynnością mówienia, spowodowaną...