Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Dyskopatia kręgosłupa

(3)

Schorzenie jest uznawane za chorobę cywilizacyjną. Jak większość chorób, cechuje się niewinnym początkiem charakteryzującym się poprzez ból, z biegiem czasu pojawiają się kolejne schorzenia. Zapraszamy do dyskusji wszystkie osoby, które borykają się z tym problemem.

Temat: DYSKOPATIA KRĘGOSŁUPA SZYJNEGO A OPERACJA (17996)

• Forumowiczka
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    11.09.2009 05:56:00

Hello,

Wszyscy wyspani ?

Myślę, że wiosna - wczesne lato to byłby dobry czas na taki wypad. Maj - czerwiec ? Jak myślicie ? Oczywiście nie wiadomo kto z nas będzie akurat przed operacją, kto w trakcie a kto po... ale tak już będzie zawsze... nie możemy się zniechęcać . Zawsze można po prostu poleżeć w pokoju. To kiedy zaczynamy robić listę? Bo trzeba na pewno odpowiednio wcześnie zrobić rezerwację dla NASZEJ GRUPY

Spinka

Ostatnia edycja: 11.09.2009 05:56:00

Spinka

• 11.09.2009 08:52:00

Witam wszystkich . Dzisiaj ma zadanie do wykonania .

1. Jazda samochodem (po raz pierwszy od 26 czerwca) jako kierowca.

2. Spacer z psem ( " )

Ciekawa jestem jak mi to wszystko wyjdzie, skręty szyja ma prawie prawidłowe ale w samochodzie może być różnie. Pojadę kawałek jak nie dam radę to wrócę . A psa zabiorę na działkę tam nie muszę prowadzić bo na smyczy więc nie będzie groźby ze mnie pociągnie albo szarpnie .

Kurczę mam stracha z jednym i drugim ale trzeba zacząć żyć normalnie .

Za oknem pogoda taka sobie ale dobrze ze nie pada zachęcam do spacerów bo już nie długo będziemy tylko siedzieć w domu .

Ada mój lekarz powiedział ze nie ma przeciwwskazań na to abym wróciła na aerobik tylko sama mam zadecydować kiedy się będę czuła na siłach.

Ja postanowiłam ze dopiero po nowym roku wrócę do ćwiczeń niech się tam wszystko dobrze zrośnie i wyleczy . Pozdrawiam

Gosieńka

Ostatnia edycja: 11.09.2009 08:52:00
  • 11.09.2009 09:56:00

Spinka a kto wymyślił ZLOT SZYJEK ??????????????????? Gosieńka

Ostatnia edycja: 11.09.2009 09:56:00
  • Forumowiczka
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
    11.09.2009 11:25:00

O ile dobrze pamiętam ... Komitet Zarządzający kazał nam się zlecieć, spotkać, zgrupować... jak zwał, tak zwał... i tak jeden Diabeł...

A co?

Spinka

Ostatnia edycja: 11.09.2009 11:25:00

Spinka

• 11.09.2009 18:22:00

Co to, wszyscy na zakupach, że taka cisza na forum od przedpołudnia????

Ostatnia edycja: 11.09.2009 18:22:00
  • 11.09.2009 21:28:00

Spinka to ja jakiś czas temu rzuciłam o zjeździe szyjek i wtedy komitet się odezwał .

Pierwszy dzień jazdy samochodem zaliczony, było ciężko ponieważ z prawą stroną szyjki nie jest dobrze i musiałam odwracać się całym ciałem. Lewa ok. Ale nie to było najgorsze, wyjechałam na ulice jednokierunkową i zawróciłam . Zatrzymał się samochód dwóch wypasionych panów z ogolonymi głowami uzmysłowili mi ze jadę pod prąd . Kurcze jaki wstyd, ale to wszystko ze stresu.

Spacer z psem bez problemu, wzięłam go na działkę i tam biegał bez smyczy . Na spacer koło domu bym się chyba nie odważyła jeszcze .

Pierwsze koty za płoty

Bardzo tu dzisiaj spokojnie i cicho posneliście . Idę czytać książkę . Bajkowych snów .Gosieńka

Ostatnia edycja: 11.09.2009 21:28:00
  • Forumowiczka
    11.09.2009 23:00:00

11-09-2009 o 18:22, gość :

Co to, wszyscy na zakupach, że taka cisza na forum od przedpołudnia????

Cisza przed burzą, drogi nasz Gościu, przed burzą...

Spineczka...
    Ostatnia edycja: 11.09.2009 23:00:00

Spinka

• 12.09.2009 08:52:00

Witam!!!!!!!!!

Chyba dziś jestem pierwsza po wczorajszym cichym dniu. Wczoraj była ładna pogoda, bynajmniej u mnie i widziałam jak ludzie chodzili na grzyby, może część "szyjek" też to zrobiła dlatego było cicho na forum.Ja wczoraj miałam dzień ogórkowy, moi panowie zakupili 10 kg. ogórków i wprawdzie ochoczo mi pomagali( zrobili większość) i to i tka wiecie ile przy tym pracy, więc trochę wczoraj poszalała i później bolały mnie ręce i ramiona, nie wspomnę o moim szlachetnym kręgosłupie i popołudnie miała długą drzemkę na tarasie z moim kotem, wprawdzie usiadła późnym popołudniem do komputera ale nie miałam weny twórczej na pisanie. Życzę miłego dnia ADA

Ostatnia edycja: 12.09.2009 08:52:00
  • 12.09.2009 09:48:00

Ja się muszę usprawiedliwić ponieważ przyjechał mój syn na weekend wiec mam dostęp do kompa ograniczony.

Ada ja też robiłam ogórki w kołnierzu i wiem co to znaczy współczuje . Ja w tym roku robiłam tylko kiszona, odpuściłam sobie korniszonki bo przy nich więcej pracy .

Ada nie chrapie już wcale możesz pocieszyć swojego męża ze lada dzień u Ciebie też będzie ok . Po zdjęciu kołnierza nie powróciłam do spania z przed operacji . Wcześniej spałam na poduszce i na jaśku a teraz na samej poduszce na jej cienkiej stronie,prawie na płasko . Tak sobie moja szyjka wybrała i ja to akceptuje .

W Szczecinie za oknem słonce ale ma być tak nie za ciepło jakieś 19 st. (ja lubię 25 ) a jutro 14 i deszcz, czyżby jesień stała już za drzwiami .

Ktoś może był z was na grzybach ?????

Miłego weekendu bo nie wiem kiedy tu będę mogła zajrzeć. Gosieńka

Ostatnia edycja: 12.09.2009 09:48:00
  • 12.09.2009 14:03:00

Moi drodzy ja mieszkam prawie w lesie i wprawdzie nie byłam na grzybach tylko mój mąż i przyniósł całe wiadereczko małych podgrzybków i prawdziwków( tylko kto to będzie robił) ale czuję zapach grzybów na podwórku i w tym roku musi mi to wystarczyć.

Gosieńko już nie mogę doczekać się czasu kiedy przestanę chrapać, bo sama siebie nie toleruję, i cieszę się,że jest to coś przejściowego.

U nas leje brrry ale dzisiaj mam dzień do czytania zaczynam nową książkę.ADA

Ostatnia edycja: 12.09.2009 14:03:00
  • Zaloguj się , aby dodać odpowiedź

Zobacz inne dyskusje

• doris3434
    Wątek: jaki sport
    wyniki kręgosłupa szyjnego;w pozycji badania krzywizny w granicach...
  • anonymous
    Przeczytaj komentowany artykuł: Urazy głowy u dziecinie znam dziecka, które nie...
  • e-rzecznik
    Przeczytaj komentowaną treść: Bóle głowy u dzieciZaburzenia wieku...
  • miloszbudny
    witam zalaczam zdjecia bo opis dopiero na poniedzialek czy ktos widzi cos, czy moze mi...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/schizofrenia_pe0067573_mezczyzna_bol_glowy-W300H200.jpgFot. medforumMigrena czy ból głowy
    Migrenę od bólu głowy odróżniają tzw. napady...
    Twoja sugestia