Serwisy Medforum
Reklama

Forum: Neurologia - forum dla rodziny i pacjenta

(4)

Neurologia. Forum dla rodziny i pacjenta

Temat: Drżenie powieki (3)

• Drżenie powieki
    02-12-2008 11:27:00

Witam!

Od trzech tygodni mam problem z drżącą powieka dolną. Przyjmuje codziennie aspargin ale objawy nie ustają wręcz się nasilają co może być tego przyczyną. Niekiedy powieka drży nieustająco przez kilka godzin. Oczywiście najczesciej gdy jestem zdenerwowana ale nie tylko wtedy .Poza tym ciśnienie zawsze miałam bardzo niskie. Prosze o rade.

Ostatnia edycja: 02-12-2008 11:27:00
  • Drżenie powieki
    07-12-2008 17:48:00

Aspargin jest trochę słaby. Ja polecam Chela-Mag B6. 30 kaps. kosztuje ok 12zł i wystarcza na 2 tygodnie. Sądzę, że nie jest to duży wydatek. Powodzenia.

Ostatnia edycja: 07-12-2008 17:48:00
  • Reklama
  • Drżenie powieki
    07-12-2008 17:50:00

Aspargin jest trochę słaby. Ja polecam Chela-Mag B6. 30 kaps. kosztuje ok 12zł i wystarcza na 2 tygodnie. Sądzę, że nie jest to duży wydatek. Powodzenia.

Ostatnia edycja: 07-12-2008 17:50:00
    Czy wiesz, że za każdą dodaną wypowiedź otrzymujesz punkty w rankingu użytkowników?

Zobacz inne dyskusje

• Ból głowy od ponad dwóch tygodni bez przerwy .... Dzień dobry, mam na imię Łukasz i mam 31 lat, jak do tej pory głowa...
  • Pękający tętniak w mózgu ?? Witam jestem jaki jestem i mam problem całkiem niedawno zmarł mój znajomy...
  • aniulna
    Opryszczkowe zapalenie mózgu - Bardzo proszę o pomoc Witam moja mama lat 57 przeszła opryszczowe zapalenie mózgu . Nie wiem skąd ta...
  • Niedokrwienny udar mózgu Witam. Moja mama miesiąc temu przeszła udar mózgu niedokrwienny. Jednak, jak...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/panthermedia_tomografia_rezonans_tk2-W300H200.jpgFot. PantherstockStwardnienie rozsiane - diagnostyka
    Konsultacja lekarskaLekarz neurolog przeprowadzi...