Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Neurologia - forum dla rodziny i pacjenta

(4)

Neurologia. Forum dla rodziny i pacjenta

Temat: chwilowa utrata przytomności, sztywność, otwarte oczy czego to mogą być objawy? (4)

• chwilowa utrata przytomności, sztywność, otwarte oczy czego to mogą być objawy?
    18-11-2009 20:02:44

j.w. dodam ze zdarzylo sie to raz, potem nastapiily wymioty

• chwilowa utrata przytomności, sztywność, otwarte oczy czego to mogą być objawy?
    27-11-2009 16:47:20

napisz więcej na ten temat, co robiłeś w trakcie tego hmm incydentu, czy były przy tym inne osoby które to mogą dokładnie opisac, jak się czułeś itp itd etc

30-11-2009 16:46:26

Gdyby nie te wymioty to pomyślałabym - padaczka. Jednakże po jednym "incydencie" padaczki się nie stwierdza.

• Reklama

20-04-2015 00:06:40

Dziś moja mama miała prawie tak samo otwarte wylupiaste oczy sztywność otwartą buzia i tak około 1 min o ile jestem wstanie racjonalnie określić później wymioty wezwanie pogotowie stwierdziło grypę żołądka czy to możliwe ?

Czy wiesz, że za każdą dodaną wypowiedź otrzymujesz punkty w rankingu użytkowników?

Zobacz inne dyskusje

• ips-uwr
    Uwaga! BÓL - badanie naukowe Dzień dobry,w ramach pracy magisterskiej w Instytucie Psychologii Uniwersytetu...
  • anjagreen889
    Wibrowanie i pulsowanie miesni, oslabienie miesni (jednostronne) Witam wszystkich, Mam problem i znikad pomocy. Cos dziwnego sie ze mna dzieje od jakiegos...
  • kaczy96
    Chwilowe niekontrolowane drzemki i OOBE Moja dziewczyna ma pewną dziwną przypadłość, zdarza się jej w...
  • OPIS BADANIA REZONANSU MAGNETYCZNEGO - PROSZE O POMOC Witam serdecznie. Wizyta prywatna za 3 dni, a ja musze poznac co to znaczy, tak wstepnie, gdyz...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/bol_cialo_szkielet_panthermedia_a15482591-W300H200.jpgFot. PantherstockTIA - przemijający atak niedokrwienny
    Dotyczy to zazwyczaj jednego obszaru unaczynienia i w związku z...
    Twoja sugestia