Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Neurologia - forum dla rodziny i pacjenta

(4)

Neurologia. Forum dla rodziny i pacjenta

Temat: chwilowa utrata przytomności, sztywność, otwarte oczy czego to mogą być objawy? (3)

• 18-11-2009 20:02:44

j.w. dodam ze zdarzylo sie to raz, potem nastapiily wymioty

• 27-11-2009 16:47:20

napisz więcej na ten temat, co robiłeś w trakcie tego hmm incydentu, czy były przy tym inne osoby które to mogą dokładnie opisac, jak się czułeś itp itd etc

• Reklama

• 30-11-2009 16:46:26

Gdyby nie te wymioty to pomyślałabym - padaczka. Jednakże po jednym "incydencie" padaczki się nie stwierdza.

Czy wiesz, że za każdą dodaną wypowiedź otrzymujesz punkty w rankingu użytkowników?

Zobacz inne dyskusje

• udar Witam. Dzisiaj mija trzecia doba od udaru, który przeszła moja babcia. Stan...
  • Drżenie kończyn, kurcze mięśni, uczucie zesztywnienia ciała, osłabienie i męczliwość mięśni Witajcie! mam duży problem. Błagam o pomoc. Niestety lekarze nie są w stanie mi...
  • XszamannX
    Borelioza, polineuropatia czy stwardnienie rozsiane? Witam! Moje problemy pojawily sie okolo rok temu tj. w marcu 2014r. Podczas snu zdretwaiala mi...
  • interpretacja badania EEG mam częste zawroty głowy, otępienie czy poniższy wynik eeg może to...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/pe0058475_kobieta_tabletka_pigulka_lek_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesNajczęstsze zaburzenia neurologiczne...
    Najczęściej pojawiającymi się tego typu zaburzeniami są:...
    Twoja sugestia