Serwisy Medforum
Reklama

Forum: Neurologia - forum dla rodziny i pacjenta

(4)

Neurologia. Forum dla rodziny i pacjenta

Temat: chwilowa utrata przytomności, sztywność, otwarte oczy czego to mogą być objawy? (5)

• chwilowa utrata przytomności, sztywność, otwarte oczy czego to mogą być objawy?
    18-11-2009 20:02:44

j.w. dodam ze zdarzylo sie to raz, potem nastapiily wymioty

• chwilowa utrata przytomności, sztywność, otwarte oczy czego to mogą być objawy?
    27-11-2009 16:47:20

napisz więcej na ten temat, co robiłeś w trakcie tego hmm incydentu, czy były przy tym inne osoby które to mogą dokładnie opisac, jak się czułeś itp itd etc

30-11-2009 16:46:26

Gdyby nie te wymioty to pomyślałabym - padaczka. Jednakże po jednym "incydencie" padaczki się nie stwierdza.

20-04-2015 00:06:40

Dziś moja mama miała prawie tak samo otwarte wylupiaste oczy sztywność otwartą buzia i tak około 1 min o ile jestem wstanie racjonalnie określić później wymioty wezwanie pogotowie stwierdziło grypę żołądka czy to możliwe ?

• Reklama
    Początkujący
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    27-04-2015 09:05:14

Warto by przyjrzeć się dokładniej tym objawom. Ważna jest profilaktyka, wizyta u lekarza. Nie wolno lekceważyć takich objawów.

Czy wiesz, że za każdą dodaną wypowiedź otrzymujesz punkty w rankingu użytkowników?

Zobacz inne dyskusje

• Uczucie ciężkości głowy i lekkie zawroty głowy Od ponad pół roku borykam się z problemami zdrowotnymi, których mam...
  • Ból głowy od ponad dwóch tygodni bez przerwy .... Dzień dobry, mam na imię Łukasz i mam 31 lat, jak do tej pory głowa...
  • Bardzo proszę speców o pomoc! Witajcie!Właśnie szukam przyczyny dolegliwości zachodzących w głowie...
  • ryska88
    Badanie EMG ej,Zarejestrowalam sie nad tym forum przez liczne problemy neurologiczne, ktore utrzymuja sie u...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/kobieta_tabletki_panthermedia_4845992_cr-W300H200.jpgFot. PantherstockCzym jest narkolepsja?
    Narkolepsja definiowana jest jako zespół chorobowy,...