Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Neurologia - forum dla rodziny i pacjenta

(4)

Neurologia. Forum dla rodziny i pacjenta

Temat: Bóle głowy opuchnięte oczy... (2)

• 09-02-2009 10:44:00

Witam!

mam taki problem, poniewaz trwa juz to ok miesiąca z niewielkimi przerwami. Zaczeło się od straszliwie spuchnietych oczu: nic nie widziałam przez powieki, miałam światłowstręt. na nastepny dzien doszły do tego bóle głowy. wybrałam się do lekarza ktory stwierdził zapalenie zatok, dał antybiotyk i objawy ustąpiły... ale po 2 dniach od odstawienia antybiotyku problem powrócił ze zwiększoną siłą. Oczy jeszcze bardziej napuchniete, głowa, światłowstręt i cała historia zaczeła się powtarzać z wyjątkiem tego, że zostałam wysłana do laryngologa i alergologa... Jeden dał mi skierowanie na tomografie zatok i dał nastepny antybiotyk na zatoki po ktorym historuia oczywiscie siępowtórzyła. Trafilam do alergologa... zrobił mi mase testów alergicznych z czego wyszła mi tylko alergia na roztocza kurzu. Nie zdziwilo mnie to ponieważ od wielu lat mam alergie. Dostałam leki przeciwalergiczne i co?... drugiego dnia przyjmowania leków wszystko znów wraca. Nie mam pojęcia co mi jest. zaczynam wpadać w panikę. Może tu mi ktoś pomoże.

Proszę o szybką odpowiedź. Może ktoś spotkał sie z podobnymi objawami...

pozdrawiam.

Ostatnia edycja: 09-02-2009 10:44:00
  • Reklama

• 30-07-2011 16:01:48

Zrób badania tarczycowe, idź do endokrynologa.

Pozdrawiam

Zobacz inne dyskusje

• natdym6@o2.pl
    Wątek: wazne
    www.aism.it/index.aspx?codpage=2014_11_stampa_ricerca_sclerosi_mielina
  • mariuszlol23
    Witam. Mam 22 lata, ostatnio mam problemy podczas pisania. Po prostu nie mam siły, aby...
  • piotrw78
    Nie potrafie normalnie myśleć, pustka w głowie, myśli urywane co chwile,...
  • Ona199
    Witam, proszę o pomoc z zinterpretowaniem mojego wyniku eeg. Od 3 lat mam nerwicę z...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/brain_highres3_mozg_czlowiek_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesMigreny związane z anormalnymi...
    Naukowcy wyjaśniają w artykule, że stwierdzone różnice w...
    Twoja sugestia