Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Neurologia - forum dla rodziny i pacjenta

(4)

Neurologia. Forum dla rodziny i pacjenta

Temat: bol nad piersia kolo pachy (1)

• Początkująca
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    05-01-2010 17:34:33

mam dizwny bol nad piersia kolo pachy jak dotykam to boli i jak ruszam reka tez boli . i takie dziwe to miejsce jest jakby spuchniete dodam ze dzien wszesniej cwiczylam cwiczenia na krzywe plecy byly cwiczenia miedzy innymi sciskanie lopatek krazenie barow jak i odrzuty rak w tyl na wysokosci ramion co to moze byc pomocy

Czy wiesz, że za każdą dodaną wypowiedź otrzymujesz punkty w rankingu użytkowników?

Zobacz inne dyskusje

• Zanik pamięci po badaniu Witam dzisiaj moja mama miała robioną gastroskopie.Po badaniu zawołano mnie a...
  • raf32
    MEDYCYNA SIE ROZWIJA... Na szczęście medycyna się rozwija. Już takie drzenie samoistne, jakie mam w...
  • interpretacja badania EEG mam częste zawroty głowy, otępienie czy poniższy wynik eeg może to...
  • szymon0791
    problem ze wzrokiem, samopoczuciem - nerwica, neurologia ? Witam, nie wiem gdzie do końca umieścić ten post, gdyż nie wiem czy moje...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/brain_highres3_mozg_czlowiek_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesOstre rozsiane zapalenie mózgu i...
    Ostre rozsiane zapalenie mózgu i rdzenia (ADEM –...
    Twoja sugestia