Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Neurologia - forum dla rodziny i pacjenta

(4)

Neurologia. Forum dla rodziny i pacjenta

Temat: Bol glowy od 7 lat (4)

• Początkujący
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    23-10-2009 22:34:35

Witam wszytskich
    Mam 19 lat i od ok 7 lat codziennie boli mi glowa.Mialem zrobione juz chyba wszystkie mozliwe badania,rezonans i tomograf jest ok.Test na alergie i przeswietlenie kregow nie daly negatywnego wyniku.Leczylem sie u kilku neurologow i innych lekarzy i zaden nie jest w stanie stwierdzic przyczyny bolu.Ostatni neurolog oddal mi wszystkie wyniki twierdzac ze:""dla niego jestem zdrowy"".Faktycznie wypisal mi wszystkie mozliwe leki,czulem sie troche lepiej po andepin i o ile dobrze pamietam amipezim,lecz tylko gdy bralem to na poczatku.Moje objawy to:bol glowy-jest najsilniejszy w okolicy uszu,trudnosci z zasypianiem,rozdraznienie,drgawki glowy,drzenie rak,trudnosci z pamiecia i koncentracja,od ok roku wykryto u mnie nadcisnienie..przypadkiem bo na zadnych wizytach u tych lekarzy nie mialem mierzonego cisniena..Nadcisnienie nie jest przyczyna poniewaz gdy mam niskie,glowa boli nadal.Tez nie wykryto u mnie przyczyny nadcisnienia.Probuje szukac rozwiazania u psychologa ale nie wiele to pomaga.Po tylu latach jestem juz wyczerpany choroba i ciagle zastanawiam sie z kad te wszystkie dolegliwosci,nie pamietam juz nawet jak to sie zaczelo,ale wiem od czego mam to wszystko,tylko ze lekarze mowia ze to normalne..Otoz tez od poczatku mojej choroby mam cos takiego;gdy przelykam najczesciej sline lub ziewam albo nawet bez zadnej przyczyny mam jakis odglos w uszach jak by cos pekalo, mozna to porownac do pekania babelkow wody.Wiem ze to na 100% jest przyczyna.Im dluzej to mam tym bardziej boli mi glowa i jestem zdenerwowany,gdy sie obudze czuje sie dobrze bo mi sie to zregeneruje,potem troche''postrzela''i coraz gorzej,czuje po prostu jak by mi sie same nerwy psuly..Jest to bardzo dziwne.Piecze mi tez w uszach, ciagle szumi i dzwoni.Nastepny dowod na to ze to przez to to,to ze najmocniej boli mi wlasnie w okolicy uszu,sa tez bardzo wrazliwe na halas.Lekarze mowia ze to ''normalne'' lub tak musi byc...albo ze to jakies chrzastki,bo tam jest zgryz czy cos takiego.ja wiem ze to nie ma nic wspolnego z ruchem szczeki,poniewaz jest to bardzo charakterystyczne tak jak by pekaly jakies naczynka..Tylko jeden lekarz przyznal mi racje ze to cos z nerwami a byl to bioenergoterapeuta...Najgorsze jest to ze nikt nie potrafi mi pomoc,jestem juz wykonczony i nie wiem co mam z tym zrobic

• 26-10-2009 12:20:46

Polecam kontakt z neurologiem.
    Proponuję www.synapsa.biz

• Początkujący
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
    26-10-2009 19:49:36

leczylem sie juz u neurologow

• Początkujący
    19-11-2009 18:46:52

czy jest ktos w stanie mi pomoc??

Zobacz inne dyskusje

• klkw
    Witam,Jestem jakiś czas po operacji L5-S1, jednak bule nie ustąpiły. Jestem...
  • Polecam autorką terapię jąkania w Instytucie MindMed. W Lublinie mają...
  • Mateuszzzzz
    Witam moj przypadek wyglada nastepujaco jakis czas temu kilka miesicy temu przeszyl mnie prad...
  • sarnisz
    Witam, zaczeło się od ciągłych zawrotów głowy i...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/brain_highres_1_mozg_zwoje_mysli_czqaszka_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesJąkanie – najistotniejsze przyczyny i...
    Jąkanie jest niepłynnością mówienia, spowodowaną...
    Twoja sugestia